Dziś jest: 26 lutego 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

Zwycięstwo Polski z Tunezją bez ryzyka w BetFan

Mistrzostwa Świata w Piłce Ręcznej Mężczyzn wystartowały, a jedną z rywalizujących drużyn jest polska reprezentacja. Z tej okazji bukmacher BetFan przygotował specjalną promocję, dzięki której obstawianie zwycięstwa polskich szczypiornistów może przebiegać bez ryzyka. 

Żeby wziąć udział w promocji, należy postawić zakłady na zwycięstwo Polski z Tunezją za stawkę dokładnie: 99, 199 lub 299 zł. W akcji promocyjnej udział biorą zakłady proste i akumulowane, ale wyłącznie przedmeczowe. Jeśli okaże się, że typ na wygraną Polaków to jedyny typ, który był chybiony, bukmacher BetFan przekaże na konto bonusowe gracza 100, 200 lub 300 zł bonusu.  

W celu przeniesienia środków z salda bonusowego na depozytowe konieczny jest 3-krotny obrót bonusu przy wykorzystaniu zakładów akumulowanych z minimum 2 zdarzeniami i łącznym kursem kuponu o wartości minimum 2,0. Termin ważności bonusu to 72 godziny.  

Akcja promocyjna BetFan trwa od 13 stycznia 2021 r. do momentu rozpoczęcia meczu – start spotkania planowany jest na godz. 20.30 w dniu 15 stycznia. BetFan przekaże bonus najpóźniej 48 godz. roboczych od momentu rozliczenia zakładów. 

Sprawdź ofertę BetFan

Komentarze