Zwiększony bonus powitalny w Superbet – tylko do 14 marca!

Bukmacher Superbet uruchomił specjalną odsłonę bonusu powitalnego dla nowych graczy. Wszyscy, którzy w dniach 8 – 14 marca 2021 r. założą nowe konto gracza w serwisie bukmachera, mogą otrzymać bonus 50 zł od depozytu oraz bonus 1000 zł w postaci cashbacku (kwota bonusu zwiększona aż o 500 zł w stosunku do oferty standardowej). 

Tak wysoki bonus dostępny jest jedynie wtedy, kiedy gracz założy konto przez stronę partnerską – np. klikając w ten link rejestracyjny. Ponadto użytkownik w trakcie rejestracji konta musi w formularzu rejestracyjnym odznaczyć specjalne pole, dzięki czemu wyrazi chęć uczestnictwa w akcji promocyjnej. Po spełnieniu tych warunków gracz może otrzymać bonus powitalny składający się z 2 bonusów: 

  1. Bonus od pierwszego depozytu zostanie przyznany wyłącznie za pierwszy depozyt gracza wpłacony po akceptacji bonusu powitalnego. Jego wartość wynosi 100% depozytu – maksymalnie 50 zł. Uwaga! Jeśli depozyt wyniesie mniej niż 20 zł, bonus nie zostanie przydzielony. 
  2.  Cashback w ramach promocji Tydzień bez ryzyka”, którego maksymalna wysokość może wynieść aż 1.000 zł. W ciągu 1. tygodnia aktywności (7 dni od 1.depozytu w min. kwocie 20 zł) gracz może grać bez ryzyka, ponieważ bukmacher Superbet dokona zwrotu stawek za nietrafione zakłady. Bonus zostanie wypłacony w kwocie równej sumie stawek zakładów wniesionych przez gracza uszczuplonej o jego wygrane, 12-procentowy podatek od gier i bonusy, które zostały przyznane i wykorzystane w 1. tygodniu aktywności gracza. Uwaga! Cashback może zostać przyznany tylko po skorzystaniu przez gracza z promocji numer 1, czyli „Bonus od pierwszego depozytu”. 

Sprawdź ofertę Superbet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *