Dziś jest: 2 marca 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

Zgarnij dziś bonus 300 zł w BetFan 

BetFan ma dziś szybką akcję dla pierwszorzędnych strzelców.  Bukmacher przypomina: rewolwerowiec nie może się spóźnić, a do zgarnięcia jest bonus o wartości 300 zł. 

Chcesz otrzymać bonus od BetFan? Wpłać depozyt o minimalnej wartości 10 zł, a uzyskasz bonus 100% – maksymalnie 300 zł. Pamiętaj, że promocja jest dostępna tylko dla tych graczy, którzy są już po 3. depozycie. Żeby bonus został odblokowany, obróć wpłatą 1-krotnie, stawiając zakład lub zakłady proste lub akumulowane o minimalnym kursie 2,50. Odblokowanie bonusu nastąpi po rozliczeniu zakładów. 

Żeby środki bonusowe trafiły na konto depozytowe, trzeba wykonać nimi 1-krotny obrót, stawiając kwotę całego bonusu przy użyciu kuponu akumulowanego, na którym znajdują się minimum 3 zdarzenia. Łączny kurs kuponu nie może być mniejszy niż 4,0. Pamiętaj, że czas goni – bonus będzie aktywny dokładnie 12 godzin. 

Akcja promocyjna kończy się 15 stycznia 2021 r. o godz. 23:59. Uwaga! Promocja jest dostępna tylko dla tych osób, które włączyły zgody marketingowe na stronie BetFan do godz. 11:30 w dniu dzisiejszym. Jeśli nie zaznaczyłeś dotychczas zgód, wiedz, że BetFan ma w planach więcej akcji tego typu, dlatego warto to zrobić już teraz. 

Sprawdź ofertę BetFan

Komentarze