Dziś jest: 12 czerwca 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

Włocłavia Włocławek – Unia Gniewkowo. Kursy bukmacherskie na mecz IV ligi kujawsko-pomorskiej

Bukmacherzy przygotowali kursy na mecz IV ligi kujawsko-pomorskiej, w którym zmierzą się ze sobą Włocłavia Włocławek oraz Unia Gniewkowo. Faworyt tego meczu według bukmacherów jest bardzo wyraźny, a o niespodziankę będzie trudno. Szczegóły prezentujemy poniżej.

Kandydat do tytułu, kandydat do spadku

Na dwie kolejki przed końcem tego sezonu na boiskach IV ligi kujawsko-pomorskiej nic jeszcze nie jest pewne. O mistrzostwo, a zarazem awans do wyższej klasy rozgrywkowej, walczą piłkarze Włocłavii Włocławek. Obecnie to wicelider tabeli, którym ma na swoim koncie 75 punktów. Tyle samo co pierwsza Unia Solec Kujawski.

Przedostatnią drużyną w tabeli jest obecnie Unia Gniewkowo, która ma tylko 24 zdobyte punkty. Trzeba jednak zaznaczyć, że Unia ma jeden mecz zaległy. To jednak może niewiele zmienić, bowiem szanse na utrzymanie są już tylko iluzoryczne. Ponadto zdecydowanym faworytem bukmacherów w najbliższej serii spotkań będzie Włocłavia Włocławek. Każdy inny wynik niż wygrana gospodarzy będzie przez bukmacherów uznana za ogromną niespodziankę.

Włocłavia Włocławek notuje świetną serię aż 9 wygranych meczów z rzędu, z kolei Unia Gniewkowo w ostatnim czasie… mało gra. Najpierw piłkarze z Gniewkowa oddali walkowerem mecz wyjazdowy z Wdą Świecie, a spotkanie poprzedniej kolejki przeciwko Lechowi Rypin zostało przełożone na 22 czerwca. Wcześniej Unia Gniewkowo przegrała dwa mecze z rzędu, w tym ważne w kontekście utrzymania starcie z Orlętami Aleksandrów Kujawski.

Trudno zatem znaleźć argumenty, które mogłyby przemawiać na korzyść Unii Gniewkowo. Włocłavia Włocławek powinna pewnie zrealizować swój plan, którym jest łatwe zwycięstwo przed własną publicznością, i czekać na ostatnią kolejkę sezonu. Piłkarze z Włocławka będą także liczyli na potknięcie Unii Solec Kujawski, choć bukmacherzy raczej tego nie przewidują.

Kursy bukmacherskie na mecz Włocłavia Włocławek – Unia Gniewkowo

STS: Włocłavia Włocławek – 1.05, remis – 10.00, Unia Gniewkowo – 14.00

Mecz Włocłavia Włocławek – Unia Gniewkowo. Kiedy mecz IV ligi kujawsko-pomorskiej?

Pojedynek przedostatniej kolejki tego sezonu na boiskach IV ligi kujawsko-pomorskiej już w najbliższą niedzielę. Pierwszy gwizdek zaplanowano na godzinę 11:00.

Komentarze