Dziś jest: 22 maja 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

Wirtualny Ranking w Fuksiarzu – 2000 zł w puli nagród

Wirtualny Ranking

Przerwa w rozgrywkach piłkarskich na najwyższym poziomie nie musi oznaczać nudy! Legalny bukmacher Fuksiarz przygotował dla swoich graczy promocję o nazwie Wirtualny Ranking z pulą nagród wynoszącą 2000 zł we freebetach. Wykaż się aktywnością i zajmij jedno z piętnastu miejsc kwalifikujących się do nagrody!

Sprawdź ofertę bukmachera Fuksiarz

Jak wziąć udział w promocji Fuksiarza?

Promocja przeznaczona jest dla graczy posiadających konto stałe lub tymczasowe w Fuksiarzu. Jeśli jeszcze go nie posiadasz, możesz założyć je w tym miejscu i odebrać ofertę powitalną w postaci zakładu bez ryzyka do 500 zł bez obrotu! Po zalogowaniu się na swoje konto gracza, należy wejść na stronę promocji, kliknąć przycisk „Dołącz” i zacząć stawiać kupony pojedyncze i/lub wielokrotne na sporty wirtualne.

Punktacja i nagrody w Wirtualnym Rankingu

Każda wydana złotówka na zakłady z oferty sportów wirtualnych, to jeden punkt do promocyjnego rankingu. Czym większe będzie Twoje zaangażowanie i czym więcej zakładów postawisz, tym większe prawdopodobieństwo, że zajmiesz miejsce kwalifikujące się do freebetu. Nagrodzonych zostanie 15 graczy, którzy zgromadzą największą ilość punktów:

  • 1. miejsce: 500 zł
  • 2. miejsce: 400 zł
  • 3. miejsce: 300 zł
  • 4. miejsce: 200 zł
  • 5. miejsce: 100 zł
  • miejsca 6-15: 50 zł

Sprawdź ofertę bukmachera Fuksiarz

Komentarze