Wirtualny Pewniak w Fortunie – bonus do 20 zł 

W ten weekend obstawiając w Fortunie zakłady bukmacherskie na sporty wirtualne, możesz otrzymać gwarantowany bonus w kwocie nawet 20 zł. W akcji promocyjnej udział biorą zakłady na dowolne zdarzenia znajdujące się w ofercie na sporty wirtualne, czyli na wirtualną piłkę nożną, wyścigi konne, wyścigi psów, samochody i żużel. 

Promocja trwa w dniach 23 – 24 stycznia 2021 r. Żeby wziąć udział w akcji, należy w dowolny dzień (albo dni) promocji postawić kupony zawierające zdarzenia z oferty sportów wirtualnych bukmachera Fortuna. Stawka każdego kuponu musi wynieść co najmniej 10 zł brutto. Im więcej kuponów spełniających warunki promocji obstawi gracz, tym gwarantowany bonus będzie wyższy, zgodnie z zasadą: 

  • za 2 kupony gracz otrzyma bonus 10 zł, 
  • za 3 kupony gracz otrzyma bonus 15 zł, 
  • za 4 kupony gracz otrzyma bonus 20 zł. 

W promocji udział biorą zakłady SOLO, AKO i MAXIKOMBI postawione przez stronę internetową lub aplikację mobilną. Nie jest ważne, czy zakłady będą trafione czy chybione. Nie jest też istotne, ile kuponów postawi gracz w ciągu 1 dnia promocji, ważna jest łączna liczba kuponów zawartych w czasie całej promocji. Promocją objęte są tylko zakłady rozstrzygnięte do 25 stycznia 2021 r. do godz. 9.00.

Sprawdź ofertę bukmachera Fortuna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *