Whyte – Povetkin. Kursy bukmacherów na walkę o tymczasowy pas WBC

Zwycięzca tej konfrontacji będzie miał szansę zawalczyć o pas regularny z Tysonem Furym. Kto okaże się lepszy w starciu Whyte – Povetkin? Bukmacherzy przygotowali ofertę na tą walkę. Sprawdź kursy!

Walka o prawo do… walki

Stawką pojedynku jest tymczasowy pas WBC w wadze ciężkiej. Obecnie jego posiadaczem jest Dillian Whyte, ale tak naprawdę nie sam pas jest w tym pojedynku najważniejszy. Wygrany będzie miał możliwość stoczenia walki z Tysonem Furym o regularny pas mistrzowski WBC w królewskiej kategorii wagowej. Za tym pójdzie nie tylko szansa na sprawienie sporej sensacji i pokonanie „Króla Cyganów” ale przede wszystkim gwarancja solidnej wypłaty. Stąd Whyte i Povetkin są bardzo zmobilizowani by wygrać w bezpośrednim starciu.

Faworytem bukmacherów będzie Whyte. Za 32-letnim Brytyjczykiem przemawia wiek, dyspozycja i warunki fizyczne. Jest on cięższy od swojego rywala, choć i tak zredukował wagę względem minionym pojedynków. Podczas oficjalnego ważenia wniósł 114,5 kg. Povetkin zaledwie 101,5 kg. Nie trzeba zatem długo myśleć by dojść do wniosku czyje ciosy będą mocniejsze. Jeśli dodamy do tego, że Whyte i tak zrzucił kilka dobrych kilogramów to można dojść do wniosku, że będzie to z korzyścią dla jego motoryki w ringu.

Povetkin to doświadczony pięściarz, który za moment skończy 41 lat. Wszystko co najlepsze Rosjanin ma już raczej za sobą i nie dziwi, że za typowanie jego wygranej bukmacherzy zapłacą więcej. Z drugiej strony nie jest to postać przypadkowa. Rosjanin przegrywał tylko z Władimirem Kliczko i Anthonym Joshuą. Ten drugi uporał się również z Whytem, dla którego to póki co jedyna porażka w karierze.

Whyte – Povetkin. Kursy bukmacherów

BetFan: Whyte – 1.24, Povetkin – 3.65
Fortuna: Whyte – 1.27, Povetkin – 3.97
Etoto: Whyte – 1.25, Povetkin – 3.75
BetClic: Whyte – 1.25, Povetkin – 3.75
LVBet: Whyte – 1.28, Povetkin – 3.50
Totalbet: Whyte – 1.30, Povetkin – 3.20
STS: Whyte – 1.25, Povetkin – 3.65
Forbet: Whyte – 1.24, Povetkin – 3.65
eWinner: Whyte – 1.30, Povetkin – 3.50
PZBuk: Whyte – 1.24, Povetkin – 3.65
Totolotek: Whyte – 1.25, Povetkin – 3.56
SuperBet: Whyte – 1.28, Povetkin – 3.80
BetX: Whyte – 1.24, Povetkin – 3.65

Whyte – Povetkin. Kiedy? Gdzie oglądać?

Gala Fight Camp 4 odbędzie się w sobotę, 22.08. Transmisja wydarzenia w TVP Sport od godziny 20:10.

Przypominamy, że bezpłatne transmisje wielu wydarzeń sportowych (m.in. Ekstraklasa, La Liga, Bundesliga, Serie A, Ligue 1, Wimbledon, Roland Garros, US Open, Australian Open i wiele więcej) można też oglądać na stronach legalnych firm bukmacherskich. Transmisje są bardzo wysokiej jakości, a dostęp do nich jest bezpłatny i całkowicie legalny. Jest to ciekawa alternatywa dla płatnych kanałów telewizyjnych. Informacje o tym jakie wydarzenia transmitują poszczególni bukmacherzy znajdziesz tutaj: TRANSMISJE SPORTOWE NA STRONACH BUKMACHERÓW.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *