Dziś jest: 3 marca 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

Weekendowe Koło Ratunkowe w ETOTO – 50 zł zwrotu za utopiony zakład w każdy weekend!

Bukmacher ETOTO uruchomił stałą promocję, która pozwoli Ci odzyskiwać część stawek w każdy mniej szczęśliwy weekend. „Weekendowe Koło Ratunkowe” oznacza zwrot 50 zł za 3 nietrafione akumulatory z rzędu.

Zasady promocji „Weekendowe Koło Ratunkowe” w ETOTO

1. Załóż konto w ETOTO ze specjalnym kodem bonusowym: MAKSYMALNYBONUS – kliknij.

2. Zapisz się do promocji na stronie ETOTO (przycisk będzie aktywny od piątku).

3. Należy postawić 3 kupony AKO (akumulatory) z oferty przedmeczowej ETOTO, o dowolnych kursach. Stawka każdego kuponu musi wynieść przynajmniej 50 zł.

4. Jeśli nie trafisz trzech takich kuponów z rzędu (o kolejności kuponów decyduje moment ich rozliczenia) – bukmacher zwróci Ci 50 zł, w formie bonusu.

5. Otrzymany bonus należy obrócić 3-krotnie (czyli zagrać nim za łącznie 150 zł). Każde zdarzenie na kuponie musi mieć kurs min. 1.30, zaś łączny kurs kuponu musi wynieść co najmniej 2.50.

6. Jeśli zapisałeś się do promocji (kliknąłeś przycisk zapisu na stronie ETOTO) już po postawieniu kuponów – nie szkodzi, wezmą one udział w promocji. Ważne jest jednak, abyś zdążył zapisać się do „Weekendowego Koła Ratunkowego” zanim kupony zostaną rozliczone.

7. Jeśli trafiłeś postawione kupony – to jeszcze nie koniec Twojego weekendu z kołem ratunkowym. Możesz stawiać dalej po 3 kupony, tyle razy ile zechcesz, aż do końca niedzieli. Jeśli zdarzy Ci się nietrafienie 3 takich kuponów z rzędu – ETOTO wciąż przyzna Ci bonus.

8. Promocja „Weekendowe Koło Ratunkowe” obowiązuje w każdy weekend – od piątku do końca niedzieli.

9. Pamiętaj także o odebraniu Twojego Pakietu Powitalnego 2.222 zł od naszej mistrzyni UFC, Joanny Jędrzejczyk – na lepszy start w ETOTO. Załóż konto teraz z kodem: MAKSYMALNYBONUS, aby otrzymać najlepsze bonusy!

<< Ranking legalnych bukmacherów w Polsce >>

<< ETOTO – opis bukmachera >>

<< ETOTO – opinie graczy i ekspertów >>

Komentarze