W Superbet 30 zł za każdego gola w meczu San Marino – Polska 

Niedzielny mecz San Marino – Polska to dla graczy okazja, by zyskać nie tylko wygraną z kuponu, ale też 30 zł za każdego gola, który padnie w tym spotkaniu. Z promocji Superbet „Extra 30 PLN za gola w meczu San Marino – Polska” można skorzystać do 5 września (niedziela). 

Żeby wziąć udział w akcji Superbet, należy zarejestrować konto ze specjalnego linku pomiędzy 3 a 5 września 2021 r. Następnie trzeba wpłacić depozyt i postawić za środki depozytowe swój pierwszy zakład przedmeczowy na mecz San Marino – Polska (05.09.2021 r.) rozgrywany w ramach kwalifikacji do MŚ. Stawka zakładu musi wynieść minimum 50 zł, a jego minimalny kurs – 1.60. Zakład musi być pojedynczy. 

Po spełnieniu tych warunków bukmacher Superbet przyzna graczowi bonus o wartości 30 zł za każdy gol, który padnie w tym spotkaniu w regulaminowym czasie. Bonus zostanie przyznany niezależnie od wyniku zakładu. Przykładowo, jeśli wynik spotkania wyniesie 0:5 (dla Polski) lub 3:2 (wygrana San Marino), to typer otrzyma bonus o wartości 150 zł. Bonus zostanie aktywowany 6 września 2021 r. 

Specjalny link rejestracyjny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *