Dziś jest: 14 kwietnia 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

W Kasomanii Totalbet do wygrania Porsche 

Już w ten poniedziałek 9 listopada bukmacher Totalbet rusza z czwartą edycją promocji Kasomania. Nagrodą główną jest Porsche 718 Cayman, a żeby wziąć udział w zabawie wystarczy postawić w Totalbet tylko 10 zł. Pula wszystkich nagród wynosi tym razem aż 740 000 zł. 

Jak zapowiada wiceprezes zarządu Totalbet Marcin Giera, w zbliżającej się loterii Kasomania bukmacher rozda 500 000 zł w gotówce, a na koniec gry jeden z jej uczestników otrzyma Porsche prosto z salonu. Giera podkreśla, że w tej edycji pula nagród osiągnęła rekordową wysokość, a sama Kasomania 4.0 powinna przypaść typerom do gustu. 

Najnowsza Kasomania to też kilka nowości, w tym transmisje z ważniejszych losowań. Czwarta edycja akcji promocyjnej wyróżnia się też uproszczonymi zasadami. Aby wziąć udział w loterii, należy postawić w Totalbet przynajmniej 1 zakład bukmacherski za stawkę 10 zł – tym samym zyskuje się 1 los i nie ma tu podziału na te mniej czy więcej warte. Każdy los oznacza taką samą szansę na stanie się właścicielem Porsche. Sportowy samochód posiada 2-litrowy silnik typu bokser, moc 300 KM, a do 100 km/h auto rozpędza się w 5,1 sek. Warto wiedzieć, że bukmacher Totalbet pokrywa dodatkowo podatek dochodowy od wygranego Caymana. Poza nagrodą główną na uczestników loterii czekają też nagrody gotówkowe – łącznie pół miliona złotych. Losowania przeprowadzane w ramach Kasomanii odbywać się będą codziennie, jednak te najatrakcyjniejsze wyznaczone są na ostatni dzień każdego miesiąca. Wtedy to można wygrać: 15 000 zł, 10 000 zł, 5 000 zł i 2 x 2 500 zł w gotówce. Dochodzą do tego nagrody tygodniowe, które losowane będą w każdy piątek. Ich wysokość to: 2 000 zł, 1 500 zł, 1 200 zł, 10 x 500 zł i 10 x 200 zł. Natomiast codziennie wygrać można freebety 20 x 20 zł. Pojedynczy los bierze udział w każdym rodzaju losowania 1 raz, tak więc można dzięki niemu uzyskać kilka nagród.  

Zarówno miesięczne, jak i tygodniowe losowania będzie można zobaczyć dzięki transmisjom na żywo w serwisie bukmachera Totalbet. Dyrektor marketingu Totalbet Adrian Furmańczyk zdradza, że transmisje z wybranych losowań prowadzone będą przez profesjonalne prezenterki. Dzięki temu gracze będą mogli usłyszeć na żywo, że wygrali jedną z głównych nagród, co powinno być jeszcze bardziej ekscytujące. 

Wielki Finał Kasomanii zaplanowany jest na 2 kwietnia 2021 r., dlatego gracze mają sporo czasu na uzyskanie dużej liczby losów. Uwaga – pierwszy kupon za 10 zł nagrodzony zostanie dodatkowymi 5 losami. 

Na pierwsze losowanie bukmacher Totalbet zaprasza już w najbliższy wtorek 10 listopada. Z kolei pierwsza transmisja i losowanie nagród tygodniowych już w piątek 13 listopada. 

Przejdź na stronę Totalbet

Komentarze