Dziś jest: 14 kwietnia 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

UFC 259: Jan Błachowicz w obronie mistrzowskiego pasa!

Jan Błachowicz na lotnisku w Warszawie z pasem UFC, 28 września 2020.
PAP/Leszek Szymañski

Podczas najbliższej gali UFC mistrzowskiego pasa bronił będzie Jan Błachowicz. Walka odbędzie się podczas gali w nocy z soboty na niedzielę (6-7 marca). Rywalem Polaka w tym starciu został inny mistrz, Israel Adesanya. Faworytem bukmacherów jest nigeryjski zawodnik, który do tej pory ma rekord 20-0. Czy Polak zdoła wrócić do kraju z pasem?

„Cieszyński Książe” broni swego

Triumf Jana Błachowicza w walce o pas wagi półciężkiej odbił się szerokim echem. Polak wygrywając w minionym roku z Dominickiem Reyesem zapewnił sobie należyty szacunek i osiągnął swój największy cel w karierze. Teraz jednak przed Błachowiczem nowe wyzwanie, a rywal będzie jeszcze bardziej wymagający.

Jan Błachowicz legitymuje się rekordem 27-8. Ostatnie 4 starcia Polak wygrywał. Trzykrotnie kończył walki przed czasem, a raz zwyciężył po decyzji sędziów. Najbliższy rywal Błachowicza jest niepokonany w MMA. Wcześniej Adesanya walczył również w boksie i kick-boxingu. Obecnie jest posiadaczem pasa wagi średniej UFC.

Taktyką Polaka na walkę mogą być obalenia. Jak sam przyznał trenował sporo zapasów i tu będzie szukał swoich szans. Jednak Błachowicz to zawodnik groźny w stójce i ten element przyniósł mu mistrzostwo UFC w walce z Reyesem. Być może zatem właśnie siła ciosów zdecyduje o ewentualnym powodzeniu Błachowicza.

Za Nigeryjczykiem przemawia rekord. Jest on niepokonany w MMA, zdobył tytuł w wadze średniej i potrafił pokonywać rywali w różnoraki sposób. Adesanya aż 15 z 20 walk kończył przed czasem. Nie dziwi zatem fakt, że właśnie w nim bukmacherzy widzą faworyta starcia z Błachowiczem. Jednak warto pamiętać, że Reyes również był wyżej notowany od Polaka – walka jednak zakończyła się po myśli „Cieszyńskiego Księcia”.

Podczas gali UFC 259 będzie jeszcze kilka innych ciekawych starć. Pojedynek Błachowicz – Adesanya to walka wieczoru, ale w sumie trzy pojedynki będą toczyły się o mistrzowskie pasy.

Kursy na walkę Błachowicz – Adesanya

Betfan: Błachowicz – 2.80, Adesanya – 1.44
Fortuna: Błachowicz – 2.69, Adesanya – 1.41
Etoto: Błachowicz – 2.75, Adesanya – 1.46
PZBuk: Błachowicz – 2.80, Adesanya – 1.37
SuperBet: Błachowicz – 2.85, Adesanya – 1.43
STS: Błachowicz – 2.53, Adesanya – 1.52
BetClic: Błachowicz – 2.65, Adesanya – 1.48
LVBet: Błachowicz – 2.60, Adesanya – 1.45
Totalbet: Błachowicz – 2.80, Adesanya – 1.45
forBET: Błachowicz – 2.45, Adesanya – 1.55
NobleBet: Błachowicz – 2.75, Adesanya – 1.40
eWinner: Błachowicz – 2.70, Adesanya – 1.41
Totolotek: Błachowicz – 2.65, Adesanya – 1.42
BetX: Błachowicz – 2.75, Adesanya – 1.39

UFC 259: Błachowicz – Adesanya. Kiedy gala? Gdzie oglądać?

Gala UFC 259 odbędzie się w nocy z soboty na niedzielę (6-7 marca). Początek walk karty głównej ok. godziny 4:00 polskiego czasu. Transmisja w Polsat Sport.

Przypominamy, że bezpłatne transmisje wielu wydarzeń sportowych (m.in. Ekstraklasa, La Liga, Bundesliga, Serie A, Ligue 1, Wimbledon, Roland Garros, US Open, Australian Open i wiele więcej) można też oglądać na stronach legalnych firm bukmacherskich. Transmisje są bardzo wysokiej jakości, a dostęp do nich jest bezpłatny i całkowicie legalny. Jest to ciekawa alternatywa dla płatnych kanałów telewizyjnych. Informacje o tym jakie wydarzenia transmitują poszczególni bukmacherzy znajdziesz tutaj: TRANSMISJE SPORTOWE NA STRONACH BUKMACHERÓW.

Komentarze