Typy bukmacherskie (tenis) na 3 sierpnia 2019 – maders

Typuje: maders

ATP Challenger Sopot, turniej debla
Karol Drzewiecki / Mateusz Kowalczyk –  Ivan Gakhov / Aslan Karatsev 1
– kurs ok. 1.85, bukmacherzy: STS – 1.80, Forbet – 1.77, Totalbet – 1.82
– prawdopodobna godzina rozpoczęcia meczu: 16:00

ATP Challenger Sopot, turniej debla
Andre Begemann / Florin Mergea – Marco Bortolotti / Christopher O’Connell 1
– kurs ok. 1.50, bukmacherzy: STS – 1.55, Forbet – 1.48, Totalbet – 1.52
– prawdopodobna godzina rozpoczęcia meczu: 13:30

ATP Challenger Liberec, turniej debla
Nikola Cacic / Antonio Sancic – Jonas Forejtek / Michael Vrbensky 1
– kurs ok. 1.55, bukmacherzy: STS – 1.55, Forbet – 1.52, Totalbet – 1.55
– prawdopodobna godzina rozpoczęcia meczu: 15:30

Łączny kurs tego kuponu u niektórych bukmacherów:
STS: 1.80 x 1.55 x 1.55 = 4.32
Totalbet: 1.82 x 1.52 x 1.55 = 4.29
Forbet: 1.77 x 1.48 x 1.52 = 4.04

Analiza typowanych meczów

Karol Drzewiecki / Mateusz Kowalczyk –  Ivan Gakhov / Aslan Karatsev

Pierwotnie to spotkanie miało odbyć się w piątek, ale ze względu na długo trwające mecze poprzedzające, zostało przeniesione na dzien kolejny. Mój typ jednak się nie zmienia. Karol Drzewiecki i Mateusz Kowalczyk są już w półfinale Sopot Open w grze podwójnej – ich dyspozycja w nadmorskim turnieju jest naprawdę bardzo dobra, szczególnie czwartkowy mecz 1/4 finału pokazał, że stać ich na dobrą grę w trudnych warunkach. Obroniony meczbol na pewno dodał im wiele pewności siebie, co zresztą było widać w końcowym fragmencie spotkania. Polacy są na fali, są w dobrej formie, a w piątek czeka ich trudne wyzwanie – Ivan Gakhov i Aslan Karatsev nieźle przystosowali się do warunków panujących w Sopocie i odnoszą dobre wyniki. W 1/2 finału, szczególnie, że będzie on rozgrywany na korcie centralnym, większe szanse daję naszym rodakom. Szczególnie warto zastanowić się nad tym typem po spojrzeniu na kursy wystawione przez bukmacherów.

Andre Begemann / Florin Mergea – Marco Bortolotti / Christopher O’Connell

Andre Begemann i Florin Mergea drugi tydzień z rzędu dochodzą do półfinału turnieju rangi ATP Challenger Tour – w tym tygodniu w Sopocie ich apetyty są na pewno zdecydowanie większe. W meczu 1/2 finału zmierzą się z rywalami, którzy teoretycznie nie powinni im sprawić większych problemów. Zarówno Marco Bortolotti, jak i Christopher O’Connnel, nie są specjalistami od gry podwójnej, jeśli z tej pary mielibyśmy wybrać tego, którego tenis jest lepiej przystosowany do debla, to byłby to Włoch. Również nie przemawia za nimi zgranie, bowiem wspólnie rywalizują dopiero po raz pierwszy. Kurs na wygraną Begemanna i Mergei wystawiony przez bukmacherów jest dla mnie bardzo zachęcający, dlatego polecam go również Wam.

Nikola Cacic / Antonio Sancic – Jonas Forejtek / Michael Vrbensky

W finale w Libercu dojdzie do swego rodzaju starcia dwóch pokoleń – Nikola Cacic i Antonio Sancic to debliści bardzo doświadczeni, ten drugi nawet przez kilka miesięcy był częścią TOP 100 rankingu ATP. Natomiast Jonas Forejtek i Michael Vrbensky stawiają dopiero swoje pierwsze kroki w zawodowym tenisie, a w tym tygodniu w Libercu są prawdziwym objawieniem. W drodze do finału wyeliminowali między innymi parę rozstawioną z numerem jeden. Jak będzie w meczu o tytuł? Owszem, należy docenić ich świetną formę, ale tak ważny mecz rządzi się swoimi prawami, dlatego skłaniam się w stronę typu na bardziej doświadczonych deblistów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *