Dziś jest: 14 kwietnia 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

Typy bukmacherskie (tenis) na 28 czerwca 2019 – maders

Typuje: maders

ATP Antalya, turniej singla
Jordan Thompson – Miomir Kecmanovic 1
– kurs ok. 1.75, bukmacherzy: STS – 1,75, Totolotek – 1.70, Forbet – 1.75
– prawdopodobna godzina rozpoczęcia meczu: 12:30

ATP Eastbourne, turniej debla
Juan Sebastian Cabal / Robert Farah – Maximo Gonzalez / Horacio Zeballos 1
– kurs ok. 1.55, bukmacherzy: STS – 1.57, Totolotek – 1.55, Forbet – 1.51
– prawdopodobna godzina rozpoczęcia meczu: 15:00

ATP Challenger Mediolan, turniej debla
Marcelo Arevalo / Miguel Reyes-Varela – Andrei Vasilevski / Andrea Vavassori 1
– kurs ok. 1.60, bukmacherzy: STS – 1.65, Totolotek – 1.60, Forbet – 1.61
– prawdopodobna godzina rozpoczęcia meczu: 17:20

Łączny kurs tego kuponu u niektórych bukmacherów:
STS: 1.75 x 1.57 x 1.65 = 4.53
Totolotek: 1.70 x 1.55 x 1.60 = 4.22
Forbet: 1.75 x 1.51 x 1.61 = 4.20

Analiza typowanych meczów

Jordan Thompson – Miomir Kecmanovic

Jordan Thompson to bez wątpienie objawienie tegorocznych zmagań na kortach trawiastych – Australijczyk, który wcześniej nie miał żadnych sukcesów na swoim koncie w zawodach głównego cyklu, w tym roku błyszczy na trawie! 25-latek zagrał już w finale w s’Hertogenbosch i jest krok od tego, aby ten sam rezultat osiągnąć w Antalyi. Świetna gra, dobre poruszanie się, ale przede wszystkim niezwykle skuteczny serwis – to największe atuty Thompsona. W końcu ma się od kogo uczyć – nie od dziś wiadomo, że w wielu sprawach pomaga mu Lleyton Hewitt. Australijczyk o miejsce w finale tureckich zawodów powalczy z Miomirem Kecmanoviciem. Reprezentant Serbii również nieźle zaczął sezon gry na trawie, ale w jego przypadku nie można mówić o takim „bum”, jak ma to miejsce u Thompsona. Kecmanović nieźle sobie radzi na tej nawierzchni, ale na dobrą sprawę, jak dotychczas wygrywał mecze, w których był faworytem. Jeśli reprezentantowi Australii nie doskwiera zmęczenie, to powinien sobie poradzić z rywalem. Kurs zachęca do typowania jego wygranej.

Juan Sebastian Cabal / Robert Farah – Maximo Gonzalez / Horacio Zeballos

O żadnej z tych par nie można powiedzieć, że są to specjaliści od gry na kortach trawiastych – jeśli już szukać tego duetu, który na nich sobie lepiej radzi, to bez wątpienia są to Juan Sebastian Cabal i Robert Farah. To oni lepiej czują się na szybszych nawierzchniach i mają zdecydowanie większe doświadczenie w rywalizacji na trawie. Natomiast Gonzalez i Zeballos w Eastbourne rozgrywają dopiero pierwszy wspólny turniej na tych kortach. Owszem – awans do finału należy rozpatrywać jako ogromny sukces, ale końcowy triumf wydaje się być trochę poza ich zasięgiem.

Marcelo Arevalo / Miguel Reyes-Varela – Andrei Vasilevski / Andrea Vavassori

Marcelo Arevalo i Miguel Reyes-Varela tegoroczne wspólne starty zainaugurowali dość późno, bo w kwietniu – wówczas wygrali turniej w San Luis Potosi. Później również prezentowali się nieźle, ale kolejnego tytułu do kolekcji nie dodali. Szansę na to mają w Mediolanie, gdzie jak na razie grają, jak z nut. Ich rywalami będą Andrei Vasilevski i Andrea Vavassori – chociaż obaj są naprawdę niezłymi deblistami, to gra w parze im jak dotychczas średnio się układa. Dopiero w Mediolanie wygrali pierwsze wspólne mecze, ale sama gra nie zadziwia. Bukmacherzy ostrożnie podeszli do tego spotkania, stąd wysoki kurs na Arevalo i Reyesa-Varelę. Doświadczenie, forma i ogranie jest po ich stronie.

Komentarze