Dziś jest: wtorek, 27 lipca 2021

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Typy bukmacherskie (tenis) na 25 września 2019 – maders

Typuje: maders

ATP Chengdu, turniej debla
Ivan Dodig / Filip Polasek – Roman Jebavy / Igor Zelenay 1
– kurs ok. 1.37, bukmacherzy: STS – 1.37. Forbet – 1.37, Betfan – 1.38
– prawdopodobna godzina rozpoczęcia meczu: 07:00

ATP Challenger Tiburon, turniej debla
Gonzalo Escobar / Roberto Quiroz – Christopher Eubanks / Mitchell Krueger 1
– kurs ok. 1.70, bukmacherzy: STS – 1.70, Forbet – 1.67, Betfan – 1.72
– prawdopodobna godzina rozpoczęcia meczu: 01:00

ATP Challenger Tiburon, turniej debla
Jamie Cerretani / Maxime Cressy – Tommy Paul / Peter Polansky 1
– kurs ok. 1.65, bukmacherzy: STS – 1.65, Forbet – 1.61, Betfan – 1.65
– prawdopodobna godzina rozpoczęcia meczu: 01:00

Łączny kurs tego kuponu u niektórych bukmacherów:
Betfan: 1.38 x 1.72 x 1.85 = 3.92
STS: 1.37 x 1.70 x 1.65 = 3.84
Forbet: 1.37 x 1.67 x 1.61 = 3.68

Analiza typowanych meczów

Ivan Dodig / Filip Polasek – Roman Jebavy / Igor Zelenay

Ivan Dodig i Filip Polasek kilka tygodni temu mieli świetny okres – najpierw doszli do półfinału Wimbledonu, a następnie wygrali turnieju rangi ATP Masters 1000 w Cincinnati. Później złapał ich mały kryzys, w ostatnich meczach nie radzili sobie najlepiej, po prostu grali w kratkę. Wydaje się, że turniej w Chengdu, gdzie są rozstawieni z numerem jeden, może być dla nich szansą na powrót do dobrej formy – w końcu – nadal mają matematyczne szanse na awans do ATP Finals, więc mają o co walczyć. Po drugiej stronie siatki natomiast Roman Jebany i Igor Zelenay – ten drugi ostatnio wygrał pierwszy w karierze turniej ATP, tymczasem Czech jest w ogromnym dołku i nie wygrał od kilku spotkań. Trudno sądzić, aby miał się przełamać przeciwko takim oponentom.

Gonzalo Escobar / Roberto Quiroz – Christopher Eubanks / Mitchell Krueger

Może i Gonzalo Escobar i Roberto Quiroz to nie są wybitni debliści, ale poziom, który prezentują, jest wystarczający do wygrywania imprez ATP Challenger Tour. Ekwadorczycy w przeszłości nie mieli wielu okazji do wspólnych występów, ale w paru imprezach zagrali. Escobar ostatnio skupił się na deblu, natomiast Quiroz łączy rywalizację w obu kategoriach. Ze względu na fakt, że obaj grali w tym roku ze sobą tylko raz i przegrali ten mecz, bukmacherzy ostrożnie podchodzą do kursów. Dlatego można złapać fajny współczynnik przeciwko Christopherowi Eubanksowi i Mitchelllowi Krueger, którzy nie dość, że nie są zgrani, to także nie są ograni w grze podwójnej.

Jamie Cerretani / Maxime Cressy – Tommy Paul / Peter Polansky

Jamie Cerretani najlepsze lata pod względem tenisowym ma już raczej za sobą, ale nie zamierza tanio sprzedać skóry i wciąż próbuje swoich sił na arenach ATP Challenger Tour. Od paru dni próbuje współpracy z Maxime Cressym, który w deblu radzi sobie co najmniej nieźle. Przede wszystkim ma to, co w tych rozgrywkach najważniejsze – świetny serwis i umiejętność gry pod siatką. Jeśli obaj dadzą sobie jeszcze kilka szans, to może z tego wyjść naprawdę niezła kooperacja. Tommy Paul i Peter Polansky mają już na swoim koncie wspólnie wygrany turniej, ale deblowa gra Amerykanina mnie nie przekonuje, dlatego bardziej traktuję to jako jednorazowy wybryk, niż potencjał na kolejne dobre wyniki.

Komentarze