Typy bukmacherskie (piłka nożna) na 8 kwietnia 2020 – Kubas

Typuje: Kubas

Białoruś, Puchar Białorusi

Dynamo-Brześć – Szachcior Soligorsk 1

– kurs ok. 2.35. bukmacherzy: STS – 2.35, Fortuna – 2.35, Betclic – 2.36

– godzina rozpoczęcia meczu: 18:30

 

Łączny kurs tego kuponu u niektórych bukmacherów:
Betclic: 2.36
STS: 2.35
Fortuna: 2.35

Analiza typowanych meczów

Dynamo-Brześć – Szachcior Soligorsk

Bukmacherzy nie mają obecnie zbyt bogatej oferty na mecze piłkarskie. Jednak wśród nielicznych gier można wyłuskać jeszcze coś godnego uwagi. Dla mnie takim spotkaniem jest starcie w półfinale Pucharu Białorusi. Dynamo-Brześć podejmie Szachciora Soligorsk. W tym meczu typuję wygraną gospodarzy.

Dynamo pokonało już niedawno Szachciora w meczu o krajowy Superpuchar. To pierwszy dobry prognostyk przed tym starciem. W pierwszej odsłonie tego meczu ekipa z Brześcia delikatnie przeważała i dwukrotnie zdołała trafić do siatki rywala. W drugiej odsłonie Dynamo dość szybko straciło jednego gracza z powodu czerwonej kartki – a wynik i tak udało się bezpiecznie dowieźć do końca. To pokazuje, że Szachcior miał spory problem z trafieniem do siatki rywali.

Gospodarze tego meczu to też aktualny Mistrz Białorusi, który strącił z tronu BATE. To pokazuje, że ta drużyna naprawdę umie grać w piłkę. Obrońcą Pucharu jest co prawda Szachcior… ale przed tym zespołem to również Dynamo-Brześć dwukrotnie wygrywało całe rozgrywki.

Warto też zauważyć, że w półfinale będziemy świadkami dwumeczu. Mecz w Brześciu to pierwsza konfrontacja obu ekip, a więc z pewnością Dynamo będzie chciało wypracować sobie zaliczkę przed rewanżem. Jeśli patrzeć na aspekt psychologiczny – to jeden z graczy Szachciora otwarcie mówił o obawie przed grą w piłkę w czasach pandemii. Atmosfera w tym zespole może być zatem wyjątkowo napięta, co z pewnością nie będzie sprzyjało myśleniu wyłącznie o meczu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *