Typy bukmacherskie (piłka nożna) na 8 czerwca 2019 – Daro

Typuje: Daro

Mistrzostwa Świata u-20 – ćwierćfinał
USA u-20 – Ekwador u-20 1x
– kurs ok. 1.56, bukmacherzy: STS – 1.55, ETOTO – 1.58, Fortuna – 1.56,
– godzina rozpoczęcia meczu: 17:30

2. liga hiszpańska
La Coruna – Cordoba 1
– kurs ok. 1.22, bukmacherzy: STS – 1.22, ETOTO – 1.22, Fortuna – 1.23,
– godzina rozpoczęcia meczu: 20:30

el. Mistrzostw Europy
Grecja – Włochy Liczba goli w meczu: poniżej 2,5
– kurs ok. 1.43, bukmacherzy: STS – 1.45, ETOTO – 1.40, Fortuna – 1.46,
– godzina rozpoczęcia meczu: 20:45

Łączny kurs tego kuponu u niektórych bukmacherów:
Fortuna: = 2.80
STS: = 2.74
ETOTO: = 2.70

Analiza typowanych meczów

USA u-20 – Ekwador u-20

Reprezentacja Stanów Zjednoczonych po początkowych perturbacjach nabrali rozpędu i niespodziewanie wyeliminowali typowaną na jednego z faworytów imprezy reprezentację Francji. Awans tym bardziej zaskakujący, że osiągnięty bez pauzującego za kartki Mendeza, będącego podporą środka pola. Zawodnik powinien zagrać w starciu z Ekwadorem, a wyeliminowanie Francji może uskrzydlić całą ekipę. Ekwador stoczył w tych mistrzostwach 4 ciężkie boje i wyszedł z najtrudniejszej grupy. Bukmacherzy minimalnie wyższe szanse dają Ekwadorczykom, ale wg mnie szala delikatnie przechyla się na korzyść USA. Dlatego proponuję zakład z podpórką.

La Coruna – Cordoba

La Coruna ma jeszcze szanse na awans do najwyższej klasy rozgrywkowej przez udział w play off. Cordoba nie gra już o nic i właśnie żegna się z ligą. Jeśli gospodarze nie chcą aby szansa uciekła na ostatniej prostej, ten mecz muszą wygrać i trudno spodziewać się innego rozwiązania.

Grecja – Włochy

Włosi nie przekonują i można stwierdzić, że wciąż są ekipą w budowie. W ostatnim czasie zaliczyli kilka zwycięstw, ale nikogo nie powaliły one na kolana. W meczach z poważnymi przeciwnikami nie strzelają za dużo bramek, a szczególną indolencją wykazują się na wyjazdach. Grecy również nie robią furory i prezentują raczej to z czym się kojarzą – konsekwencja, defensywa i mało atrakcyjny styl. U siebie tracą mało, ale i mało strzelają. Ostatni raz w domowym meczu greckiej reprezentacji więcej niż jedna bramka padła 10 października 2017 roku… Bukmacherzy nie spodziewają się przełamania tej passy, a ja również przewiduję, że zobaczymy maksymalnie 2 bramki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *