Typy bukmacherskie (piłka nożna) na 31 lipca 2020 – Kubas

Typuje: Kubas

Polska, 1. Liga (baraż)

Warta Poznań – Radomiak Radom 1

– kurs ok. 2.45. bukmacherzy: STS – 2.40, Betclic – 2.46, Betfan – 2.46

– godzina rozpoczęcia meczu: 17:40

 

Francja, Puchar Ligi

PSG – Lyon 1

– kurs ok. 1.50. bukmacherzy: STS – 1.50, Betclic – 1.50, Betfan – 1.53

– godzina rozpoczęcia meczu: 21:10

 

Łączny kurs tego kuponu u niektórych bukmacherów:
Betfan: 2.46 x 1.53 = 3.76
Betclic: 2.46 x 1.50 = 3.69
STS: 2.40 x 1.50 = 3.60

Analiza typowanych meczów

Warta Poznań – Radomiak Radom

Mecz decydujący o awansie do Ekstraklasy. Starcie odbędzie się na stadionie Dyskobolii w Grodzisku, gdzie gra Warta Poznań. Szanse obu ekip bukmacherzy wyceniają dość podobnie, z lekkim wskazaniem na Wartę i ja również typuję wygraną ekipy z Wielkopolski. Warta na przestrzeni całego sezonu nie ustrzegła się błędów, jednak jakościowo jest zespołem nieco lepszy od Radomiaka.

Ponadto warto zwrócić uwagę na to, że Radomiak najzwyczajniej w świecie leży Warcie. Wyniki 3:0 i 2:0 w tym sezonie mówią same za siebie. Do tego warto dodać, że Warta lepiej wygląda w defensywie od swojego rywala. No, a nie od dziś wiadomo, że wielkie mecze i wielkie turnieje wygrywa się obroną nie atakiem. Patrząc na to, że w tym przypadku od jednego meczu zależy wszystko – typuję wygraną Warty, która moim zdaniem ma w sobie więcej boiskowego cwaniactwa.

 

PSG – Lyon

Starcie dwóch wielkich firm, które czekają na powrót Ligi Mistrzów. PSG wygrało już Puchar Francji, a teraz może sięgnąć po Puchar Ligi Francuskiej. Czy to trofeum bardzo istotne? Raczej nie. Czy w tak dziwnym roku dla piłki warto je wygrać? Raczej tak, bo to zawsze kolejny eksponat do klubowej gabloty. Gdybyśmy byli w normalnym trybie gry, to można by się zastanawiać czy PSG wyjdzie dziś nominalnym składem. Jednak pamiętajmy, że we Francji rozgrywki stanęły już dawno. Liga nie została dokończona. Największe gwiazdy muszą grać, by choć trochę poczuć te emocje przed Ligą Mistrzów.

Jeśli chodzi o walory piłkarskie – nie ma co deprecjonować Lyonu, ale jednak PSG to nieco wyższa półka. PSG także ma już pierwszy mecz o stawkę za sobą i można powiedzieć, że „jest w rytmie”. To oczywiście delikatne nadużycie, ale przy tak długiej rozłące z futbolem to starcie PSG w finale Pucharu Francji może mieć naprawdę spore znaczenie. Typuję wygraną faworyta tego meczu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *