Typy bukmacherskie (piłka nożna) na 28 stycznia 2020 – breiker94

Typuje: breiker94

Anglia, Championship
Hull – Huddersfield 1

– kurs ok. 2.05. bukmacherzy: STS – 2.05 , eWinner – 2.01, Fortuna – 2.05
– godzina rozpoczęcia meczu: 20:45

Anglia, Championship
Leeds – Millwall 1

– kurs ok. 1.53. bukmacherzy: STS – 1.53 , eWinner – 1.53, Fortuna – 1.53
– godzina rozpoczęcia meczu: 20:45

 

Łączny kurs tego kuponu u niektórych bukmacherów

STS: 2.05 x 1.53 = 3.13
Fortuna: 2.05 x 1.53 = 3.13
eWinner: 2.01 x 1.53 = 3.07

Analiza typowanych meczów

Hull City – Huddersfield

Drużyna „Tygrysów” ostatnio zmaga się z małym kryzysem, szczególnie na własnym stadionie. Skład z Kamilem Grosickim w składzie gubiła punkty w 3 ostatnich, domowych meczach ligowych, prezentując w nich bardzo słaby poziom. Uważam jednak, że dzisiaj rywal jest idealny na odkucie, bowiem, do miasta Hull przyjeżdża drużyna Huddersfield, prezentująca się jeszcze gorzej. The Terriers walczą o utrzymanie w drugiej, angielskiej lidze i w trwającym sezonie przegrali aż 13 spotkań! Ze słabej strony spisuje się Kamil Grabara, polski bramkarz nie jest pewny w swoich interwencja i w aktualnych rozgrywkach został pokonany ponad 40 razy!

Hull moim zdaniem zapisze dziś na swoje konto komplet punktów. Mecze być może będzie wyrównany i zobaczymy gole po obu stronach, jednak nie daje większych szans drużynie Huddersfield. Warto zapamiętać, że Tygrysy dalej walczą o awans do Premier Leauge i każda utrata punktów oddala ich od tego celu. W takich meczach muszą po prostu wygrywać.

 

Leeds – Millwall

Sytuacja bliźniaczo podobna do tej, którą opisałem powyżej. Leeds jest jednym z faworytów do awansu, jednak ostatnio w szeregach prowadzonych przez znanego trenera Marcelo Bielsę wkradł się dołek formy. Zawodnicy Leeds podobnie jak Hull gubili punkty w 3 ostatnich domowych meczach i jeśli chcą wrócić do elity, po prostu muszą takie mecze wygrywać. Drużyna Millwall jest spisuje się nawet dobrze w delegacjach, ale patrząc przez pryzmat poprzednich wyników z Leeds, bardzo ciężko gra im się na Elland Road, gospodarze wygrali 4 z 5 ostatnich spotkań między tymi drużynami.

Tutaj również stawiam na wygraną gospodarzy. W szeregach Leeds występuje Mateusz Klich, będący ostatnio w bardzo dobrej dyspozycji. Kto wie, być może poprowadzi The Peacocks

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *