Typy bukmacherskie (piłka nożna) na 23 czerwca 2020 – Kubas

Typuje: Kubas

Włochy, Serie A

Hellas Verona – Napoli 2

– kurs ok. 1.95. bukmacherzy: STS – 1.95, Fortuna – 1.96, Betfan – 1.94

– godzina rozpoczęcia meczu: 19:30

 

Polska, Ekstraklasa

ŁKS Łódź – Górnik Zabrze X2

– kurs ok. 1.39. bukmacherzy: STS – 1.35, Fortuna – 1.42, Betfan – 1.39

– godzina rozpoczęcia meczu: 20:30

 

Anglia, Premier League

Tottenham – West Ham 1

– kurs ok. 1.65. bukmacherzy: STS – 1.65, Fortuna – 1.63, Betfan – 1.72

– godzina rozpoczęcia meczu: 21:15

 

Łączny kurs tego kuponu u niektórych bukmacherów:
Betfan: 1.94 x 1.39 x 1.72 = 4.64
Fortuna: 1.96 x 1.42 x 1.63 = 4.54
STS: 1.95 x 1.35 x 1.65 = 4.34

Analiza typowanych meczów

Hellas Verona – Napoli

Bukmacherzy w przedmeczowych kursach dostrzegają przewagę Napoli, ale stawiając na gości można naprawdę fajnie zarobić. Uważam, że ekipa Gattuso złapała wiatr w żagle. Po 1. triumf w Pucharze Włoch może ich ponieść w górę. Po 2. chyba uspokoiła się nieco atmosfera w zespole, która miała negatywny wpływ na grę Napoli jeszcze kilka miesięcy temu. Obecnie Neapolitańczycy mają względny spokój i mogą skupić się na piłce.

Verona radzi sobie w tym sezonie nadzwyczaj dobrze, jednak moim zdaniem zacznie tracić w najbliższych tygodniach. Kadra Hellasu nie jest tak szeroka jak kilku innych drużyn – i to może się odbić na dyspozycji. Już w tym meczu czuję, że Napoli – mimo meczu z Juve – będzie miało nieco więcej przestrzeni na boisku. Dodajmy też całkiem dobrą serię drużyny z Neapolu przeciw Veronie. Ostatnia porażka to rok 2015. Od tego czasu 6 spotkań i 6 wygranych Napoli.

 

ŁKS Łódź – Górnik Zabrze

To mecz w którym nie tyle obstawia się na Górnik Zabrze, co przeciw ŁKS-owi. Łodzianie notują katastrofalną serię. 3 porażki z rzędu to jedno, ale patrząc na serie 5-10-15 meczów ŁKS nadal jest najgorszy i to wyraźnie. Ta drużyna zdecydowanie odstaje od reszty ligowej stawki. Wojciech Stawowy miał ŁKS podnieść a chyba efekt jest jeszcze gorszy niż przed jego przyjściem. Szansą dla Łodzian może być jedynie przeciętna postawa Górnika Zabrze na wyjazdach.

Dlatego też zdecydowałem się zagrać z podpórką, choć Górnik Zabrze to lider grupy spadkowej w Ekstraklasie. I to lider, który po powrocie ŁKS już ogrywał. Do tego remisował z Piastem czy wygrywał z Legią. Forma Górnika Zabrze jest solidna, nie wyobrażam sobie by przegrali z naprawdę słabym ŁKS-em. Z drugiej strony w poczynania Górnika może się wedrzeć pewne rozluźnienie i zlekceważenie rywala. Dlatego „X2” uważam za uzasadniony i ostrożny typ.

 

Tottenham – West Ham

Na koniec angielska Premier League. W derbach Londynu stawiam na Tottenham. Drużyna Mourinho udowodniła w starciu z Manchesterem United, że wraca na właściwe tory. Kadrowo wygląda to już całkiem dobrze, w grze są podstawowi zawodnicy głodni rywalizacji. Jeśli Spurs chce jeszcze liczyć się w grze o Europejskie Puchary, to spotkania takie jak z West Hamem musi po prostu wygrać.

West Ham jest tuż nad kreską, a za moment może wylądować w strefie spadkowej. Przerwa nic nie zmieniła w poczynaniach Młotów, którzy na „nową inaugurację” przegrali z Wolves. Wilki są oczywiście trudnym rywalem – ale to pokazało, że stare demony nadal targają poczynaniami West Hamu. Myślę, że w tej konfrontacji Koguty będą lepsze i wykorzystają swój spory potencjał. Mój typ to „1”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *