Dziś jest: 22 kwietnia 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

Typy bukmacherskie (piłka nożna) na 17 maja 2020 – Kubas

Typuje: Kubas

Niemcy, 2. Bundesliga

Arminia Bielefeld – Osnabruck 1

– kurs ok. 1.72. bukmacherzy: STS – 1.72, eWinner – 1.67, Fortuna – 1.73

– godzina rozpoczęcia meczu: 13:30

 

Niemcy, 2. Bundesliga

Wehen – Stuttgart 2

– kurs ok. 1.75. bukmacherzy: STS – 1.75, eWinner – 1.69, Fortuna – 1.75

– godzina rozpoczęcia meczu: 13:30

 

Łączny kurs tego kuponu u niektórych bukmacherów:
Fortuna: 1.73 x 1.75 = 3.03
STS: 1.72 x 1.75 = 3.01
eWinner: 1.67 x 1.69 = 2.82

Analiza typowanych meczów

Arminia Bielefeld – Osnabruck

Typuję wygraną gospodarzy. Arminia jest na bardzo dobrej drodze do awansu. Jest liderem 2. Bundesligi i w tym sezonie zaliczyła zaledwie dwie porażki. Arminia na własnym terenie notuje serię czterech wygranych z rzędu. Nie obawiam się o kondycję drużyny po przerwie. Ekipa z Bielefeldu bardzo profesjonalnie przygotowała się do wznowienia rozgrywek. Myślę, że cel jakim jest awans do Bundesligi zmotywuje graczy do maksimum koncentracji w każdym meczu.

Z drugiej strony Osnabruck nie potrafiło wygrać żadnego z ośmiu ostatnich ligowych starć. Czy przerwa może tu coś zmienić? Być może tak – ale nie z takim rywalem jak Arminia Bielefeld. Choć zaplecze Bundesligi jest ligą gdzie niespodzianki się zdarzają i każdy może wygrać z każdym, to w tym meczu nie widzę innego rozstrzygnięcia niż triumf gospodarzy.

 

Wehen – Stuttgart

Stuttgart to obecnie wicelider 2. Bundesligi. Po raz kolejny mówimy więc o kandydacie do awansu. Jeśli to ma się stać – takie spotkanie jak konfrontacja z Wehen trzeba wygrać. Gospodarze meczu są w strefie spadkowej. Co więcej – są najsłabiej grającą u siebie drużyną w lidze. W tym przypadku również zwracam uwagę na przygotowanie obu ekip. Stuttgart cały czas zachowuje koncentrację i ma wyznaczony jasny cel. Z kolei Wehen jest dla mnie głównym kandydatem do spadku obok Dynama Drezno. Miejsce w tabeli nie jest przypadkowe.

Dla faworytów przestrogą może być przegrana Heidenheim z Bochum. Myślę, że to dodatkowo wpłynie na poziom skupienia liderów rozgrywek. Stąd zarówno Stuttgart jak i Arminia powinny wygrać swoje mecze. Piłkarsko obie te ekipy są o wiele mocniejsze od swoich rywali.

Komentarze