Typy bukmacherskie (piłka nożna) na 15 lipca 2019 – Daro

Typuje: Daro

I liga czeska
Zlin – Slavia Praga 2
– kurs ok. 1.40, bukmacherzy: STS – 1.40, Fortuna – 1.42, LVBet– 1.38,
– godzina rozpoczęcia meczu: 18:00

I liga rosyjska
Lokomotiv Moskwa – Rubin Kazań 1
– kurs ok. 1.44, bukmacherzy: STS – 1.45, Fortuna – 1.45, LVBet – 1.43,
– godzina rozpoczęcia meczu: 19:00

I liga rumuńska
Gaz Metan – Chindia Targoviste 1
– kurs ok. 1.80, bukmacherzy: STS – 1.75, Fortuna – 1.75, LVBet – 1.89,
– godzina rozpoczęcia meczu: 17:00

Łączny kurs tego kuponu u niektórych bukmacherów:
LVBet: 3.73
Fortuna: 3.60
STS: 3.55

Analiza typowanych meczów

Zlin – Slavia Praga

Jeszcze niedawno świętowali mistrzostwo, a dzisiaj rozpoczynają kolejną batalię o tytuł. W pierwszej kolejce Slavia zmierzy się na wyjeździe z dziewiątą ekipą ubiegłego sezonu i jeśli świętowanie nie przedłużyło się zanadto, stołeczni nie powinni mieć problemów z wywiezieniem trzech punktów. Nie powinna przeszkodzić strata lidera zespołu – Miroslava Stocha, który odszedł do PAOK. Poprzedni mecz obu ekip zakończył się co prawda zwycięstwem Zlin, ale Slavia trzy dni wcześniej stoczyła wyczerpujący i wyrównany bój z Chelsea.

Lokomotiv Moskwa – Rubin Kazań

Wicemistrz Rosji nie traci tempa i dobrą formę z końcówki ubiegłego sezonu potwierdza w nowym sezonie, czego wyrazem było zwycięstwo w superpucharze z Zenitem. To, plus wysoka forma w sparingach każe stawiać gospodarzy w roli faworytów do końcowego ligowego triumfu. Bukmacherzy zdają się potwierdzać tę opinię. Rubin z kolej popadł w przeciętność, z której od wielu miesięcy nie jest w stanie się wygrzebać. Lokomotiv powinien gładko wygrać to spotkanie.

Gaz Metan – Chindia Targoviste

Gaz Metan to zespół, który w poprzednim sezonie zajął pierwsze miejsce w grupie spadkowej, będąc zdecydowanie najlepszą ekipą w dolnej części tabeli. Chindia to beniaminek ligi, który zapewne będzie musiał zapłacić frycowe, zanim zacznie w tym sezonie punktować. Bukmacherzy ustawili kurs dość wysoko, warto zatem z tego skorzystać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *