Dziś jest: wtorek, 27 lipca 2021

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Tylko w STS wpłaty z PayPal

Bukmacher STS do szerokiego wachlarza metod płatności, jakie udostępnia, dodał kolejną: e-portfel PayPal. Jest to na pewno dobra wiadomość dla tych graczy, którzy nie chcą ujawniać swoich danych finansowych. Ponadto usługa PayPal w STS zapewnia błyskawiczne, bezpieczne oraz wygodne przelewy na konto gracza. Jak podkreśla sam operator zakładów bukmacherskich, tej opcji wpłat nie oferuje żaden inny bukmacher w Polsce. 

Na liście metod wpłacania depozytu na konto w STS znajdują się już szybkie przelewy PayU, DotpayTpay, płatności kartą VISA lub MasterCard, kartą pre-paid Paysafecard, poprzez BLIK, e-portfel Skrill i Neteller oraz gotówką w punkcie naziemnym bukmachera. Jednak, jak mówi prezes STS, Mateusz Juroszek, STS nieustannie robi inwestycje w najnowocześniejsze rozwiązania służące graczom, starając się zapewnić im pełną wygodę podczas gry. Również nowa opcja płatności wprowadzona została jako udogodnienie dla graczy – dzięki niej mogą oni błyskawicznie i bezpiecznie zasilić swoje konto internetowe w serwisie bukmacherskim. 

System PayPal jest obecnie jedną z najpopularniejszych metod internetowych płatności na świecie. Jest on bezpłatny dla osób kupujących, zapewnia wysokie bezpieczeństwo transakcji i jest łatwy w obsłudze. PayPal zapewnia użytkownikowi konto online, które służy do przesyłania środków finansowych, np. z konta bankowego czy karty płatniczej do różnego typu odbiorców. Co bardzo ważne, podczas transakcji dane finansowe, takie jak numer rachunku bankowego czy karty kredytowej nie zostają udostępnione odbiorcy przelewu. Dla osób, które cenią sobie prywatność i bezpieczeństwo, jest to ogromna zaleta płatności PayPal. Ponadto transakcje realizowane są natychmiastowo, a ich zlecenie jest wyjątkowo proste. Użytkownik nie musi za każdym razem podawać numeru karty płatniczej, po dokonaniu pierwszej płatności przy kolejnych wystarczy jedno kliknięcie, by je zrealizować. Usługa oferowana jest przez amerykańską firmę PayPal Holdings, Inc. i ma charakter portfela elektronicznego. 

Przejdź na stronę bukmachera STS

Komentarze