Dziś jest: 22 kwietnia 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

Transfer Roberta Lewandowskiego już tego lata? Bukmacher Betfan wystawił kursy

Na mistrzowską fetę Bayernu, Robert Lewandowski ubrał trykot w barwach… FC Barcelony. 15.05.2022.
Autor: Ronald Wittek, Źródło: EPA, Dostawca: PAP/EPA.

Saga z transferem Roberta Lewandowskiego trwa w najlepsze. Gdzie nasz najlepszy piłkarz będzie występował w najbliższym sezonie? Kursy bukmacherskie na to przygotował bukmacher Betfan.

Robert Lewandowski chce zmienić klub

Napastnik nie ukrywa, że chętnie zmieniłby otoczenie. Włodarze Bayernu Monachium, m.in. Hasan Salihamidzić czy Olivier Kahn, stanowczo zaprzeczają, że coś takiego stanie się latem. Czy zatem transfer jest możliwy? Nie takie deklaracje w przeszłości udawało się przełamać. Tym bardziej, ze do boju ruszył już agent Roberta Lewandowskiego, Pini Zahavi.

Obecnie trwa przepychanka, głównie medialna, pomiędzy obozem Roberta Lewandowskiego a Bayernem Monachium. Jeśli do transferu ma dojść, to zapewne sytuacja wyjaśni się w najbliższych tygodniach. Nikt bowiem nie będzie oczekiwał w nieskończoność. Mowa tu zarówno o Bayernie Monachium, ewentualnym nowym klubem Roberta Lewandowskiego, jak i samym piłkarzu.

Na ten moment pewne jest jedno – Robert Lewandowski ma kontrakt ważny jeszcze przez rok, nie odejdzie na zasadzie „prawa Bosmana”, ale transfer jest jego celem numer jeden na najbliższe lato.

FC Barcelona, ale nie tylko – Betfan wylicza szanse na transfer

Gdzie ma trafić Robert Lewandowski? Najpoważniejszym kandydatem do pozyskania Polaka jest FC Barcelona. „Lewemu” miał spodobać się projekt jaki tworzy „Blaugrana”, a drużyna z Hiszpanii byłaby chętna Polaka do siebie sprowadzić. Co więcej, zdaniem wielu dziennikarzy, wpłynęła już oficjalna oferta z FC Barcelony do Bayernu Monachium. Jednak póki co daleko jest do porozumienia.

Jeśli Polak do FC Barcelony nie trafi, to wiele wskazuje na to, że może pozostać w Bayernie Monachium. Gdyby jednak Bayern uparł się na konkretną kwotę, której FC Barcelona nie zapłaci, to do gry mogą wkroczyć inne kluby.

Nie jest wykluczone, że jednym z nich będzie Real Madryt. Polak kilkukrotnie był przymierzany do zespołu „Królewskich”, ale do transferu nigdy nie doszło. Teraz Real Madryt musi wykonać jakiś ruch, mający przykryć porażkę ze sprowadzeniem Kyliana Mbappe. Przyjście Lewandowskiego mogłoby w jakimś stopniu osłodzić kibicom decyzję Francuza, choć z drugiej strony Real Madryt woli kupować młodszych graczy.

Bukmacherzy wymieniają także PSG oraz angielskie kluby, jako potencjalne miejsce transferu Roberta Lewandowskiego. Co do PSG, to sytuację mocno skomplikowało przedłużenie umowy przez wspomnianego już Mbappe. Jednak jeśli PSG zależałoby na sprowadzeniu Polaka, to pieniądze na pewno się znajdą.

Premier League? Tu wymienia się m.in. Manchester United, Chelsea, Arsenal czy Newcastle. Te dwa ostatnie kierunki to jednak głównie wymysł bukmacherów. Co do Manchesteru United – przeszkodzą może być brak Ligi Mistrzów, z kolei Chelsea – to kierunek możliwy, pod warunkiem sprzedaży Romelu Lukaku.

Kursy bukmacherskie na klub Roberta Lewandowskiego 01.09.2022

FC Barcelona – 1.70, Bayern Monachium – 2.00, Real Madryt – 5.00, PSG – 8.00, Manchester United – 17.00, Chelsea – 20.00, Liverpool – 20.00, Arsenal – 25.00, Newcastle – 30.00

Sprawdź ofertę bukmachera Betfan

Komentarze