Dziś jest: 25 czerwca 2022

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

SuperGame w Superbet – pula nagród 25 000 zł w każdej rundzie 

Superbet przygotował dla graczy nową, nietypową zabawę: SuperGame, w której pula nagród w każdej rundzie wynosi 25 tys. zł. To pierwsza Free-to-Play Game w naszym kraju. 

Akcja promocyjna SuperGame różni się od obstawiania tradycyjnych zakładów bukmacherskich – tu nie znajdziemy kursów, nie ustalimy stawek i nie obliczymy potencjalnych wygranych. W nowej promocji Superbet gracz otrzymuje 4 pytania i musi wybrać spośród podanych wariantów odpowiedzi swoje typy. Przykład: „Kto wygra mecz Lile – PSG?”, dostępne odpowiedzi: „Lille”, „Remis”, „PSG”. Potem trzeba już jak zwykle poczekać, żeby dowiedzieć się, czy nasze typy były trafione. Każdy gracz posługuje się w ramach SuperGame wybranym przez siebie pseudonimem. 

Pula nagród w każdej kolejnej rundzie SuperGame to 25 tys. zł. do podziału, a nagrody przyznawane są w formie bonusów. Uczestnicy gry, którzy trafili 2 lub 3 poprawne odpowiedzi, otrzymują nagrodę w wysokości 7,5 tys. zł. Ci szczęśliwcy, którym udało się podać 4 prawidłowe odpowiedzi, zostają nagrodzeni bonusem o wartości 10 tys. zł. Jeśli np. na 1.miejscu znajdzie się więcej jak 1 gracz, wszystkie te osoby dzielą się po równo nagrodą przewidzianą za zajęcie tego miejsca. To samo dotyczy 2. i 3. miejsca. 

Promocja SuperGame jest w pełni darmowa – wystarczy posiadać aktywne konto w serwisie Superbet. 

Przejdź na stronę Superbet

Komentarze