SuperGame Superbet – typy bukmacherskie na 227. Rundę

SuperGame to całkowicie darmowa gra bukmachera Superbet. Co 3-4 dni możesz wygrać w niej 7.500 zł w prawdziwej gotówce, bez żadnego ryzyka. W SuperGame brać udział może każdy, kto posiada konto gracza w Superbet, bez żadnych ograniczeń! Nie jest wymagana nawet żadna wpłata – SuperGame dostępna jest dla każdego, kto posiada konto w Superbet. Szczegółowy opis gry SuperGame w Superbet.
Załóż darmowe konto w Superbet w minutę (podaj specjalny kod promocyjny: MAKSYMALNYBONUS).

SuperGame. Typy na 227. Rundę

W sobotę odbędą się dwa mecze 1/8 finału Euro 2024. Zagrają z nich Szwajcaria i Włochy, a także Niemcy i Dania. Wybrane rozstrzygnięcia tych meczów można typować w tej rundzie darmowej gry SuperGame. Przedstawiamy nasze typy.

Szwajcaria – Włochy: kto wygra mecz?

Typ: Remis

Włosi nie prezentują być może najwyższej formy na tym turnieju, ale ten zespół potrafi świetnie grać w fazie pucharowej wielkich imprez. Typujemy, że w tym spotkaniu do końcowego rozstrzygnięcia będzie potrzebna dogrywka lub nawet rzuty karne. W regulaminowym czasie gry stawiamy na remis.

Szwajcaria – Włochy: ile goli będzie w meczu?

Typ: 2

Skoro remis, to i parzysta liczba goli w regulaminowym czasie gry. Wynik 1:1 wydaje się być bardzo prawdopodobny. Nikogo nie powinno zdziwić, jeśli to Szwajcarzy lepiej wejdą w mecz a Włosi ostatecznie ich dogonią.

Szwajcaria – Włochy: ile rzutów rożnych będzie w meczu?

Typ: 11+

O ile na początku turnieju rzutów rożnych nie odnotowywaliśmy zbyt wiele, o tyle w drugiej części fazy grupowej ten trend się nieco zmienił. Stawiamy, że w spotkaniu fazy pucharowej możemy być świadkami wielu stałych fragmentów gry. W tym właśnie rzutów rożnych.

Niemcy – Dania: jaki będzie dokładny wynik?

Typ: 2:0

Niemcy są faworytami tego meczu i powinni rozstrzygnąć go w 90 minut. Dania nie przekonuje skutecznością, zatem stawiamy na brak goli po jej stronie w meczu 1/8 finału. Gospodarze turnieju powinni wygrać dość spokojnie, choć to nie będzie czas na wielkie strzeleckie popisy. Wynik 2:0 to nasz typ na mecz.

Niemcy – Dania: ile rzutów rożnych będzie w meczu?

Typ: 11+

Podobnie jak w przypadku pierwszego z sobotnich meczu stawiamy, że nie zabraknie stałych fragmentów gry. W tej sytuacji powinni dominować Niemcy, ale i Duńczycy mogą wywalczyć kilka rzutów rożnych na swoją korzyść.

Niemcy – Dania: ile żółtych kartek będzie w meczu?

Typ: 6+

W meczu 1/8 finału nie powinno być kalkulacji. Przegrywający odpada, a każda akcja ma spore znaczenie. To powinno mnożyć faule taktyczne, przeciąganie gry i sprawiać, że zawodnikom mogą puszczać nerwy. Efekt? Zakładamy dość sporo kartek w tym meczu.

Załóż konto w Superbet z kodem: MAKSYMALNYBONUS, aby zgarnąć 7 500 zł w gotówce!

Wizjoner w STS – co tydzień graj za darmo o 150 000 zł w prawdziwej gotówce

Bardzo podobną grę do SuperGame oferuje również bukmacher STS. Gra nazywa się Wizjoner (tutaj bezpłatne typy naszych ekspertów na każdą kolejkę!). Również jest w pełni darmowa i nie wymaga nawet wpłaty depozytu. Wystarczy założyć konto z kodem: MAKSYMALNYBONUS, aby co tydzień grać o 150 000 zł w gotówce, typując wyniki 6 meczów!

Opisy polecanych darmowych gier bukmacherskich znajdziesz w naszym Rankingu stałych promocji bukmacherskich.

Wizjoner STS - mecz w przykładowej kolejce gry

Darmowe typy bukmacherskie naszych ekspertów – na każdą rundę SuperGame, Wizjonera oraz inne mecze

Ranking legalnych bukmacherów w Polsce

Bonusy i promocje bukmacherów

Zakłady bukmacherskie na najbliższe wydarzenia, 24h/7

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *