SuperGame Superbet – typy bukmacherskie na 225. Rundę

SuperGame to całkowicie darmowa gra bukmachera Superbet. Co 3-4 dni możesz wygrać w niej 7.500 zł w prawdziwej gotówce, bez żadnego ryzyka. W SuperGame brać udział może każdy, kto posiada konto gracza w Superbet, bez żadnych ograniczeń! Nie jest wymagana nawet żadna wpłata – SuperGame dostępna jest dla każdego, kto posiada konto w Superbet. Szczegółowy opis gry SuperGame w Superbet.
Załóż darmowe konto w Superbet w minutę (podaj specjalny kod promocyjny: MAKSYMALNYBONUS).

SuperGame. Typy na 225. Rundę

Mecz Polska – Austria na Euro 2024 jest obiektem typów w tej rundzie gry SuperGame. Wszystkie zdarzenia do wytypowania przez graczy związane są właśnie z tym pojedynkiem, a my typy prezentujemy poniżej.

Kto wygra mecz?

Typ: Polska

Remis w tym spotkaniu nie zadowoli żadnej ze stron, dlatego możemy spodziewać się, że w końcu ktoś będzie musiał podjąć ryzyko. Austria jest bardzo dobrze zorganizowaną drużyną, ale jednak liczymy na przebłysk geniuszu jednego z reprezentantów Polski i ostateczną wygraną Biało-Czerwonych.

Ile goli będzie w meczu?

Typ: 3

Trafiał powinny obie drużyny, a jeśli w tym meczu nie zakładamy remisu, to trzy bramki wydają się być najbardziej prawdopodobnym wynikiem. Oznaczałoby to wynik 2:1 dla jednej ze stron, choć fani reprezentacji Polski na pewno nie obrażą się na pewną i gładką wygraną Polaków.

Ile strzałów obroni Wojciech Szczęsny?

Typ: 5

Austria na pewno będzie dochodziła do swoich sytuacji, ale Wojciech Szczęsny już nie raz ratował reprezentację Polski. Stawiamy, że pięć obronionych strzałów w wykonaniu bramkarza Juventusu to odpowiednia wartość do wytypowania.

Ile strzałów odda Nicola Zalewski?

Typ: 1

Nicola Zalewski w tym spotkaniu może nie mieć tyle przestrzeni, co w kilku poprzednich występach w barwach narodowych. Chociaż ostatnie miesiące w kadrze są dla niego udane, to tym razem grę na siebie w większości mogą brać inni a Zalewskiemu wróżymy wykonanie jednej próby na bramkę Austriaków.

Ile żółtych kartek będzie w meczu?

Typ: 6+

Polska nie boi się grać w piłkę, Austria jest dobrze zorganizowana ale eksperci są zgodni, że czeka nas twardy i ostry mecz. To może przełożyć się na kartki. Dlatego też wybieramy najwyższy z możliwych progów, czyli sześć lub więcej.

Ile rzutów rożnych wykona Polska?

Typ: 6+

Podobny wybór pada na liczbę rzutów rożnych w wykonaniu reprezentacji Polski. Mecz z Holandią pokazał, że Biało-Czerwoni świetnie czują się po stałych fragmentach gry. W końcu tak padł gol dla Polski w tym spotkaniu. Gra na rożne może być taktyką Michała Probierza na ten mecz.

Załóż konto w Superbet z kodem: MAKSYMALNYBONUS, aby zgarnąć 7 500 zł w gotówce!

Wizjoner w STS – co tydzień graj za darmo o 150 000 zł w prawdziwej gotówce

Bardzo podobną grę do SuperGame oferuje również bukmacher STS. Gra nazywa się Wizjoner (tutaj bezpłatne typy naszych ekspertów na każdą kolejkę!). Również jest w pełni darmowa i nie wymaga nawet wpłaty depozytu. Wystarczy założyć konto z kodem: MAKSYMALNYBONUS, aby co tydzień grać o 150 000 zł w gotówce, typując wyniki 6 meczów!

Opisy polecanych darmowych gier bukmacherskich znajdziesz w naszym Rankingu stałych promocji bukmacherskich.

Wizjoner STS - mecz w przykładowej kolejce gry

Darmowe typy bukmacherskie naszych ekspertów – na każdą rundę SuperGame, Wizjonera oraz inne mecze

Ranking legalnych bukmacherów w Polsce

Bonusy i promocje bukmacherów

Zakłady bukmacherskie na najbliższe wydarzenia, 24h/7

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *