SuperGame Superbet – typy bukmacherskie na 219. Rundę

SuperGame to całkowicie darmowa gra bukmachera Superbet. Co 3-4 dni możesz wygrać w niej 7.500 zł w prawdziwej gotówce, bez żadnego ryzyka. W SuperGame brać udział może każdy, kto posiada konto gracza w Superbet, bez żadnych ograniczeń! Nie jest wymagana nawet żadna wpłata – SuperGame dostępna jest dla każdego, kto posiada konto w Superbet. Szczegółowy opis gry SuperGame w Superbet.
Załóż darmowe konto w Superbet w minutę (podaj specjalny kod promocyjny: MAKSYMALNYBONUS).

SuperGame. Typy na 219. Rundę

W środowy wieczór odbędzie się finał Ligi Konferencji Europy. Bukmacher Superbet przygotował kolejną odsłonę SuperGame, gdzie właśnie zdarzenia dotyczące tego spotkania pojawiły się w aktualnej rundzie. Nasze typy prezentujemy poniżej.

Olympiakos – Fiorentina: Kto wygra mecz?

Typ: Fiorentina wygra

Starcie grecko-włoskie wcale nie będzie meczem oczywistym, ale stawiamy w nim na Fiorentinę. Włosi mieli nieco łatwiejszą ścieżkę do finału Ligi Konferencji Europy. Są jednak również drużyną mająca nieco większy potencjał i powinni sięgnąć po końcowy sukces.

Olympiakos – Fiorentina: Ile będzie goli w meczu?

Typ: 5+

Zarówno Olympiakos jak i Fiorentina potrafią grać bardzo ofensywą piłkę. Zdajemy sobie sprawę, że finały niezbyt często obfitują w strzeleckie popisy, ale tym razem może być inaczej. Spodziewamy się wielu bramek w tym meczu, co byłoby idealnym podsumowaniem stylu preferowanego przez obie drużyny. Wystarczy zresztą spojrzeć na ich wyniki z ostatnich meczów ligowych i LKE, aby znaleźć potwierdzenie.

Olympiakos – Fiorentina: Ile żółtych kartek będzie w meczu?

Typ: 6+

Starcie w finale Ligi Europy przyniosło aż siedem żółtych kartek. W rywalizacji Olympiakosu z Fiorentiną także możemy spodziewać się wielu napomnieć. Spory temperament zawodników obu drużyn w połączeniu ze stawką meczu, to przepis na dość ostre starcie.

Olympiakos – Fiorentina: Kto otrzyma więcej żółtych kartek?

Typ: Olympiakos

Fiorentina powinna w tym meczu mieć przewagę i częściej naciskać na rywala, który może ratować się kartkami. Stąd nasz typ na to, że

Olympiakos – Fiorentina: Ile rzutów rożnych wykona Olympiakos?

Typ: 2-3

Olympiakos w tym meczu może zagrać podobnie jak z Aston Villą. Wówczas Grecy w całym dwumeczu nie wykonywali zbyt wiele rzutów rożnych. Co więcej, u siebie nie mieli ani jednego kornera. W finałowym meczu sytuacja może wyglądać podobnie. Nie liczymy na wiele rzutów rożnych dla Greków, choć raczej drugiego zera nie powtórzą.

Olympiakos – Fiorentina: Ile rzutów rożnych wykona Fiorentina?

Typ: 6+

Ktoś z kolei statystykę rzutów rożnych powinien w tym meczu poprawić i w tym widzimy przewagę Fiorentiny. Włosi mają w tym meczu być stroną przeważającą, a to zazwyczaj przynosi stałe fragmenty gry. Powinno ich być dość sporo.

Załóż konto w Superbet z kodem: MAKSYMALNYBONUS, aby zgarnąć 7 500 zł w gotówce!

Wizjoner w STS – co tydzień graj za darmo o 150 000 zł w prawdziwej gotówce

Bardzo podobną grę do SuperGame oferuje również bukmacher STS. Gra nazywa się Wizjoner (tutaj bezpłatne typy naszych ekspertów na każdą kolejkę!). Również jest w pełni darmowa i nie wymaga nawet wpłaty depozytu. Wystarczy założyć konto z kodem: MAKSYMALNYBONUS, aby co tydzień grać o 150 000 zł w gotówce, typując wyniki 6 meczów!

Opisy polecanych darmowych gier bukmacherskich znajdziesz w naszym Rankingu stałych promocji bukmacherskich.

Wizjoner STS - mecz w przykładowej kolejce gry

Darmowe typy bukmacherskie naszych ekspertów – na każdą rundę SuperGame, Wizjonera oraz inne mecze

Ranking legalnych bukmacherów w Polsce

Bonusy i promocje bukmacherów

Zakłady bukmacherskie na najbliższe wydarzenia, 24h/7

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *