Dziś jest: 26 maja 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

SuperGame Superbet – typy bukmacherskie na 206. Rundę

SuperGame to całkowicie darmowa gra bukmachera Superbet. Co 3-4 dni możesz wygrać w niej spore pieniądze, bez ponoszenia żadnego ryzyka. W SuperGame brać udział może każdy, kto posiada konto gracza w Superbet. Bez żadnych ograniczeń! Aby brać udział w grze, nie trzeba nawet wykonywać żadnej wpłaty – SuperGame dostępna jest dla każdego, kto posiada konto w Superbet.
Kliknij tutaj, aby założyć darmowe konto w 2 minuty (podaj specjalny kod promocyjny: MAKSYMALNYBONUS).

SuperGame u bukmachera Superbet – główne zasady promocji

1. Co 3-4 dni Superbet uruchamia nową rundę SuperGame – całkowicie bezpłatnej gry bukmacherskiej. Każda runda to nowa szansa na wygranie kolejnych darmowych pieniędzy w prawdziwej gotówce – aż do 7.500 zł! Grać w SuperGame może każdy, kto założył konto w Superbet i wyraził zgody marketingowe (nie są uciążliwe). Nie jest wymagana jakakolwiek wpłata środków do Superbet. Zazwyczaj bukmacher organizuje 2 rundy zabawy w każdym tygodniu.

2. W każdej rundzie należy udzielić odpowiedzi na 6 pytań zadanych przez Superbet. Zwykle dotyczą one meczów piłki nożnej, rzadziej innych dyscyplin, jak m.in. MMA, tenis, siatkówka czy skoki narciarskie. Typujemy na ogół zwycięzców meczów, dokładne wyniki bramkowe lub elementy statystyk meczowych (jak liczba rzutów rożnych, celnych strzałów czy żółtych kartek).

3. Wystarczy, że poprawnie wytypujesz 3 odpowiedzi, a otrzymasz od Superbet gwarantowaną nagrodę – zwykle w kwocie kilku lub kilkunastu zł. Cztery lub 5 prawidłowych typów oznacza na ogół wygraną od kilkudziesięciu do powyżej tysiąca zł. Trafiając zaś wszystkie 6 odpowiedzi – zgarniesz Jackpota, aż 7.500 zł (podzielonego na wszystkich laureatów nagrody głównej w danej rundzie)!

4. Wszystkie wygrane pieniężne w SuperGame są wypłacane (zwykle w ciągu 24 godzin) w prawdziwej gotówce – nie jest wymagany żaden obrót, a więc możesz za nie grać dalej lub od razu wypłacać nagrody na swoje konto bankowe!

Sprawdź, jakie zdarzenia są aktualnie dostępne do typowania w SuperGame!

 

SuperGame. Typy na 206. Rundę

Superbet przygotował kolejną odsłonę darmowej gry SuperGame, tym razem zapraszając do typowania rozstrzygnięć gali UFC 300. W puli nagród znalazło się 50 000 PLN, a już trzy celne typy gwarantują pewną wygraną w gotówce.

Jalin Turner – Renato Moicano: jak zakończy się walka?

Typ: J. Turner wygra przed czasem

Turner swoją poprzednią walką wrócił na zwycięską ścieżkę i ma chrapkę na to, aby znów piąć się w górę rankingu dywizji lekkiej. Moicano to zawodnik solidny, ale nie będący w czołówce tej kategorii. Stawiamy na wygrana Turnera, a znając historię jego triumfów, to zapowiada się triumf przed czasem. Tak kończył ponad 70% swoich walk.

Calvin Kattar – Aljamain Sterling: jak zakończy się walka?

Typ: Aljamain Sterling wygra przez decyzję

Kattar na co dzień walczy w wyższej kategorii wagowej, ale to Sterling jest w czołówce dywizji koguciej. Sklasyfikowany jest nawet w rankingu pound-for-pound, co pokazuje jak ważny to zawodnik dla całego UFC. Z Kattarem powinien sobie poradzić, ale jednak stawiamy na werdykt sędziowski. Cięższego rywala trudniej będzie bowiem poddać.

Jiri Prochazka – Aleksandar Rakic: jak zakończy się walka?

Typ: Aleksandar Rakić wygra przed czasem

Najbardziej wyrównana, także w opinii bukmacherów, konfrontacja podczas gali UFC 300. Trudno liczyć, aby to starcie miało rozstrzygać się na pełnym dystansie. Tu będziemy świadkami wyniszczającego boju, który musi zakończyć się przed czasem. Jako tego, który zada decydujący cios typujemy Rakicia.

Charles Oliveira – Arman Tsarukyan: jak zakończy się walka?

Typ: A. Tsarukyan wygra przed czasem

Od porażki z Mateuszem Gamrot w rekordzie Tsarukyana są same wygrane. Oliveira nie będzie faworytem tej walki. Stawiamy w niej na wygraną przed czasem Ormianina, który może być wkrótce pretendentem do walki o pas mistrzowski kategorii lekkiej.

Justin Gaethje – Max Holloway: jak zakończy się walka?

Typ: J. Gaethje wygra przed czasem

Max Holloway to jedno z mocniejszych nazwisk w UFC, ale Justin Gaethje nie bez przyczyny jest w tej walce faworytem. Przewaga warunków fizycznych, większa świeżość i bardziej okazałe zwycięstwa w ostatnim czasie. Bardzo wiele przemawia tu na korzyść „The Highlight”. Oczekujemy na efektowne skończenie tego pojedynku.

Alex Pereira – Jamahal Hill: jak zakończy się walka?

Typ: A. Pereira wygra przed czasem

Alex Pereira rozprawił się już praktycznie z każdym liczącym się zawodnikiem w kategorii półciężkiej. Hill to zawodnik, którego obecność w main evencie gali numer 300 odebrane zostało jako lekki zawód. Faworyt może być tylko jeden. Skoro ma to być zwieńczenie jubileuszowej gali, to liczymy na efektowny nokaut.

Załóż konto w Superbet z kodem: MAKSYMALNYBONUS, aby zgarnąć 7 500 zł w gotówce!

Bardzo podobną grę do SuperGame oferuje również bukmacher STS. Gra nazywa się Wizjoner (tutaj bezpłatne typy naszych ekspertów na każdą kolejkę!). Również jest w pełni darmowa i nie wymaga nawet wpłaty depozytu. Wystarczy założyć konto z kodem: MAKSYMALNYBONUS, aby co tydzień grać o 150 000 zł w gotówce, typując wyniki 6 meczów!

Opisy polecanych darmowych gier bukmacherskich znajdziesz w naszym Rankingu stałych promocji bukmacherskich.

Wizjoner STS - mecz w przykładowej kolejce gry

<< Ranking legalnych bukmacherów w Polsce >>

<< Bonusy i promocje bukmacherów >>

<< Darmowe typy naszych ekspertów >>

Komentarze