Dziś jest: 23 kwietnia 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

SuperGame Superbet – typy bukmacherskie na 201. Rundę

SuperGame to całkowicie darmowa gra bukmachera Superbet. Co 3-4 dni możesz wygrać w niej spore pieniądze, bez ponoszenia żadnego ryzyka. W SuperGame brać udział może każdy, kto posiada konto gracza w Superbet. Bez żadnych ograniczeń! Aby brać udział w grze, nie trzeba nawet wykonywać żadnej wpłaty – SuperGame dostępna jest dla każdego, kto posiada konto w Superbet.
Kliknij tutaj, aby założyć darmowe konto w 2 minuty (podaj specjalny kod promocyjny: MAKSYMALNYBONUS).

SuperGame u bukmachera Superbet – główne zasady promocji

1. Co 3-4 dni Superbet uruchamia nową rundę SuperGame – całkowicie bezpłatnej gry bukmacherskiej. Każda runda to nowa szansa na wygranie kolejnych darmowych pieniędzy w prawdziwej gotówce – aż do 7.500 zł! Grać w SuperGame może każdy, kto założył konto w Superbet i wyraził zgody marketingowe (nie są uciążliwe). Nie jest wymagana jakakolwiek wpłata środków do Superbet. Zazwyczaj bukmacher organizuje 2 rundy zabawy w każdym tygodniu.

2. W każdej rundzie należy udzielić odpowiedzi na 6 pytań zadanych przez Superbet. Zwykle dotyczą one meczów piłki nożnej, rzadziej innych dyscyplin, jak m.in. MMA, tenis, siatkówka czy skoki narciarskie. Typujemy na ogół zwycięzców meczów, dokładne wyniki bramkowe lub elementy statystyk meczowych (jak liczba rzutów rożnych, celnych strzałów czy żółtych kartek).

3. Wystarczy, że poprawnie wytypujesz 3 odpowiedzi, a otrzymasz od Superbet gwarantowaną nagrodę – zwykle w kwocie kilku lub kilkunastu zł. Cztery lub 5 prawidłowych typów oznacza na ogół wygraną od kilkudziesięciu do powyżej tysiąca zł. Trafiając zaś wszystkie 6 odpowiedzi – zgarniesz Jackpota, aż 7.500 zł (podzielonego na wszystkich laureatów nagrody głównej w danej rundzie)!

4. Wszystkie wygrane pieniężne w SuperGame są wypłacane (zwykle w ciągu 24 godzin) w prawdziwej gotówce – nie jest wymagany żaden obrót, a więc możesz za nie grać dalej lub od razu wypłacać nagrody na swoje konto bankowe!

Sprawdź, jakie zdarzenia są aktualnie dostępne do typowania w SuperGame!

 

SuperGame. Typy na 201. Rundę

Najbliższa runda SuperGame dotyczyć będzie tylko jednego meczu, którym rzecz jasna będzie starcie Walia – Polska o awans na Mistrzostwa Europy 2024 w Niemczech. Do wytypowania jest sześć zdarzeń, a już trzy celne typy oznaczają wygraną w gotówce od Superbet. Poniżej przedstawiamy nasze przewidywania na tą rundę SuperGame.

Która drużyna awansuje do Euro 2024?

Typ: Polska

Lepszy bilans historyczny w meczach bezpośrednich, mimo wszystko większy potencjał piłkarski i przede wszystkim powrót do formy lidera drużyny narodowej. To atuty reprezentacji Polski, które pozwalają wierzyć w awans Polaków. Dlatego też stawiamy, że to Polska będzie górą w meczu w Cardiff.

Ile goli będzie w meczu?

Typ: 3

Chociaż po tym spotkaniu trudno oczekiwać fajerwerków, to jednak wydaje się, że mecz nie zamknie się wyłącznie jedną bramką. Wynik 2:1 to rezultat, który padał dwukrotnie w historii meczów Polski z Walią. I właśnie w stronę takiego wyniku – na korzyść Polski – możemy się skłaniać.

Ile żółtych kartek będzie w meczu?

Typ: 7+

To będzie mecz o wszystko, zatem nie ma mowy o odstawianiu nogi. Walijczycy obejrzeli aż cztery żółte kartki w dość łatwym dla nich meczu przeciwko Finlandii. W starciu z Polską mogą zatem zobaczyć ich jeszcze więcej. Polacy także nie powinni w tym meczu grać miękko, zatem kartki na pewno się posypią.

Ile rzutów rożnych będzie miała Walia?

Typ: 6-7

Zakładamy, że będzie to dość wyrównany mecz i obie drużyny w aspekcie stałych fragmentów gry mogą mieć mniej więcej tyle samo szans. Wśród wytypowanych przez Superebet przedziału oceniamy, że kornerów każda ze stron powinna mieć między 6 a 7.

Ile rzutów rożnych będzie miała Polska?

Typ: 6-7

Jak wspomnieliśmy wyżej, to będzie mecz wyrównany i powinno to przełożyć się na stałe fragmenty gry w postaci rzutów rożnych. Analogicznie jak dla Walijczyków, tak i dla Polaków przyjęliśmy przedział 6-7 rzutów rożnych w meczu.

Ile celnych strzałów będzie w meczu?

Typ: 6-7

Choć przedział 6-7 może już wydać się nieco nudny, to taki przewidujemy nie tylko w przypadku rzutów rożnych, ale też łącznej liczby celnych strzałów w meczu. Będzie to oznaczało, że mniej więcej 50% strzałów w światło bramki powinno znaleźć drogę do siatki. Wierzymy zatem mocno w skuteczność strzelców, ale bramkarze obu drużyn nie będą wpuszczać wszystkiego.

Aby przejść na stronę Superbet i wytypować wyniki meczów kliknij tutaj.

Bardzo podobnę grę do SuperGame oferuje również bukmacher STS. W STS gra ta nazywa się Wizjoner. Również jest w pełni darmowa i dostępna dla każdego kto posiada konto gracza w STS.

Sprawdź jakie mecze można aktualnie typować w Wizjonerze STS.

 

Komentarze