Dziś jest: 20 kwietnia 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

SuperGame Jackpot, czyli odpowiedz na 5 pytań i zgarnij gotówkę!

Darmowa gra Superbet jest teraz jeszcze lepsza – jeśli poprawnie wytypujesz 5 dokładnych wyników meczów Ekstraklasy, wygrywasz do 25 tys. zł w gotówce! Nagrody pieniężne otrzymają także ci gracze, którzy udzielą 4, 3 lub 2 prawidłowych odpowiedzi. Łączna pula nagród w SuperGame Jackpot to aż 50 tys. zł. 

Bukmacher Superbet zmienił nie tylko zasady zabawy, ale też jej nazwę: z „SuperGame” na „SuperGame Jackpot” – nie bez przyczyny. Jackpot polega na stopniowym wzroście kwoty nagrody głównej, jeśli więc w danej rundzie nikt nie odpowie poprawnie na wszystkie pytania, w następnej rundzie nagroda główna wzrośnie o 25 tys. zł i wyniesie już 50 tys. zł. Jeśli przykładowo 4 kolejne rundy SuperGame Jackpot nie wyłonią zwycięzcy, pula wyniesie aż 100 tys. zł!  

Nagrody pieniężne zostaną podzielone pomiędzy uczestników SuperGame Jackpot według zasady: 

  • 8.350  – kwota zostanie podzielona równo między wszystkich graczy, którzy odpowiedzieli poprawnie na 2 pytania; 
  • 8.350  – kwota zostanie podzielona równo między wszystkich graczy, którzy odpowiedzieli poprawnie na 3 pytania; 
  • 8.350  – kwota zostanie podzielona równo między wszystkich graczy, którzy odpowiedzieli poprawnie na 4 pytania; 
  • 25.000 zł, czyli Jackpot – kwota zostanie podzielona równo między wszystkich graczy, którzy odpowiedzieli poprawnie na wszystkie 5 pytań. 

Uwaga – wygrane środki nie podlegają warunkowi obrotu, co oznacza, że zostaną wypłacone na konto gracza w formie gotówki.

Chcesz wziąć udział w SuperGame Jackpot? Wystarczy, że posiadasz aktywne i zweryfikowane konto gracza w serwisie Superbet i możesz grać – udział w zabawie jest w pełni darmowy! W ostatniej rundzie SuperGame uczestnik promocji wygrał nagrodę o wartości 40 tys. zł (po kumulacji) wypłaconą w gotówce. 

Załóż konto w Superbet  

Komentarze