Superbet uzyskał zezwolenie na zakłady bukmacherskie online

strona internetowa Superbet

Superbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. otrzymały już zezwolenie na organizowanie zakładów sportowych przez Internet. Rumuński potentat branży hazardowej jest 17. bukmacherem w Polsce, który otrzymał od Ministra Finansów RP licencję na działalność online.

Bukmacher Superbet działa na polskim rynku zakładów wzajemnych od 2017 r., jednak dotychczas posiadał zezwolenie tylko na sprzedaż zakładów w sieci punktów naziemnych. Operator zakładów rozpoczął swoją działalność w Polsce z rozmachem i do dziś zdążył już uruchomić 72 punkty stacjonarne. Jak jednak widać, firma Superbet nie miała zamiaru pozostać tylko bukmacherem naziemnym i w kwietniu 2019 r. złożyła wniosek o kolejną licencję – tym razem na organizację zakładów online. Po pół roku, dokładnie 24 października 2019 r., Superbet udało się uzyskać zezwolenie, które otwiera mu drzwi do legalnego rynku zakładów bukmacherskich w Polsce.

W swoim rodzimym kraju, Rumunii, bukmacher Superbet jest największym organizatorem zakładów wzajemnych. Założycielem i dyrektorem generalnym spółki Superbet jest Sasha Dragic, który zainicjował jej powstanie w 2008 r. w Bukareszcie. Aktualnie firma stanowi grupę holdingową, w skład której poza marką Superbet wchodzą Bet Arena, Go Bet i Magic Jackpot. Firma jest jednym z największych rumuńskich pracodawców, zatrudniając około 3,5 tys. osób i prowadząc blisko 1 tys. punktów sprzedaży zakładów. Czy w Polsce również odniesie tak spektakularny sukces? Cóż, tu konkurencja jest naprawdę duża, tak więc pozostaje nam jedynie śledzić rozwój wypadków.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *