Superbet sprzedaje punkty naziemne bukmacherowi GO+bet

Bukmacher Superbet ma zamiar skoncentrować się na rozwoju usług internetowych, dlatego nie będzie już oferować zakładów w punktach stacjonarnych. Lokale Superbet zostały sprzedane jednemu z najmłodszych legalnych bukmacherów w Polsce, GO+bet. 

Ten ruch pozwoli Superbet powalczyć o miejsce w czołówce polskich bukmacherów online, a dla GO+bet oznacza szansę na intensywny rozwój sieci punktów stacjonarnych. 

Jak mówi Adam Lamentowicz, CEO Superbet, obroty generowane przez tę firmę bukmacherską zwiększają się niezwykle szybko. O ile 3 lata temu wynosiły one 20 mln euro w skali roku, w tym roku szacowany wynik to 450 mln euro. Natomiast sieć punktów stacjonarnych to aktualnie 4% obrotów Superbet i według prognoz udział ten spadłby niebawem do 2% (w związku z dynamicznym rozwojem usług online firmy). Lamentowicz przyznaje, że firma ma zamiar skupić się na ofercie udostępnianej przez Internet i jeszcze mocniej postawić na innowacyjne technologie – tak jak to zrobiono podczas tworzenia cenionej przez użytkowników i nagradzanej aplikacji mobilnej Superbet. Lamentowicz dodaje też, że bukmacher chciał jednocześnie zabezpieczyć przyszłość swoich ajentów, dlatego odsprzedał sieć GO+bet. 

 

W ten sposób GO+bet zyskał 80 dodatkowych lokali stacjonarnych prowadzonych przez ajentów. Dotychczas bukmacher był w posiadaniu 51 punktów, więc jego sieć została teraz znacznie rozbudowana.  

Jak przyznaje Grzegorz Kiczko, prezes GO+bet, przejęcie punktów postrzegane jest przez firmę jako szansa na niesamowity rozwój. Firma od początku działalności inwestowała w kanał retail (równolegle do usług online), a w kwietniu działalność rozpoczął pierwszy lokal premium GO+bet. Wszystko to powinno zwiększyć rozpoznawalność marki. 

Bukmacher Superbet pozostawił tylko 1 punkt naziemny, który mieści się w prestiżowej lokalizacji – w centrum Warszawy przy al. Jerozolimskich. Lokal będzie tym samym pełnić funkcje wizerunkowe i promocyjne. 

Odbierz zakład bez ryzyka do 500 zł na start w GO+bet! Załóż konto z kodem: MAKSYMALNYBONUS

Załóż konto z kodem: MAKSYMALNYBONUS, aby odebrać 3.754 zł w Pakiecie Powitalnym Superbet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *