Dziś jest: 14 kwietnia 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

Superbet Sponsorem Głównym GKS Tychy 

Źródło: superbet.pl

Bukmacher Superbet został nowym Sponsorem Głównym piłkarskiego GKS Tychy. Już w tę niedzielę 7 marca Trójkolorowi zagrają w meczu z Zagłębiem w koszulkach z logo Superbet. 

Umowa sponsoringowa została podpisana na okres 1,5 roku z opcją przedłużenia na następne sezony. Co ważne, walczący o awans do Ekstraklasy zespół z Tych zagwarantował sobie znaczące zwiększenie kwoty kontraktu, jeśli te ambicje zostaną zrealizowane.

Na mocy umowy piłkarze tyskiego GKS-u występować będą w koszulkach, na których froncie zamieszczone będzie logo Superbet – pojawi się ono też na stadionie i na autokarze klubu. W planach są również wspólne akcje promocyjne dla kibiców Trójkolorowych. Bukmacher Superbet ma zamiar mocno promować współpracę z klubem piłkarskim poprzez SuperSocial w swojej aplikacji mobilnej. Już teraz z tej opcji, która umożliwia dzielenie się postawionymi zakładami i komentowania „na żywo” meczów, korzystają Jerzy Dudek, Jan Błachowicz i Sławomir Peszko (ambasadorzy marki Superbet). 

Dla Superbet współpraca z GKS Tychy jest największym dotychczas rozpoczętym projektem sponsoringowym w Polsce. Jak zauważa Adam Lamentowicz, Country Manager Superbet w Polsce, podpisana umowa sponsoringowa pozwoli Superbet wspierać zespół, który pretenduje do grona najlepszych. Dokładnie tak samo, jak poprzez swoje intensywne działania do takiego grona aspiruje Superbet. Natomiast Leszek Bartnicki, Prezes Klubu Piłkarskiego GKS Tychy SA. podkreśla, że ta kooperacja oznacza nie tylko przypływ do klubu kapitału i wspólne akcje marketingowe. W jego opinii to także element, który może dodatkowo zmobilizować zawodników i innych ludzi w klubie do jeszcze bardziej wytężonej pracy w drodze do osiągnięcia założonego celu. 

Więcej o Superbet

Komentarze