Dziś jest: 4 października 2022

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

STS proponuje ekstra 50 PLN na e-sport

Bukmacher STS ma nową propozycję bonusową dla graczy, którzy obstawiają mecze e-sportowe. W najbliższych dniach każdy typer może otrzymać od bukmachera bonus EKSTRA 50 PLN! Wystarczy zalogować się na swoje konto gracza w STS i zadeklarować chęć uczestnictwa w promocji poprzez kliknięcie przycisku „weź udział”.

Akcja promocyjna EKSTRA 50 PLN trwa do 20 września (do końca dnia). Aby spełnić wymogi promocji, należy postawić kupon akumulowany z co najmniej 3 zdarzeniami z oferty przedmeczowej lub na żywo. Uwaga – minimum 1 z nich musi dotyczyć spotkania e-sportowego o kursie co najmniej 1,85. Kupon musi zostać postawione za środki depozytowe i musi zostać rozliczony do końca trwania promocji. Jeśli zakład okaże się zwycięski, STS przyzna na saldo bonusowe gracza bonus ekstra 25%, co oznacza, że jego wartość wynosi 25% stawki wygranych zakładów. Maksymalnie gracz może w ten sposób uzyskać 50 zł środków bonusowych. 

Bonusy zostaną przydzielone nie później niż 21 września (do końca dnia). Aby móc wypłacić bonus EKSTRA 50 PLN, konieczne jest 3-krotne obrócenie środkami bonusowymi. Przykładowo, jeśli gracz otrzyma bonus w maksymalnej wysokości 50 zł, obrót z salda bonusowego musi wynieść 150 zł. Jako środki prawidłowo obrócone zostaną zakwalifikowane jedynie stawki z kuponów trafionych o minimalnym kursie całkowitym 1,91. Spełnienie warunków obrotowych skutkuje przeniesieniem środków bonusowych z salda bonusowego na saldo depozytowe i możliwością ich wypłaty (lub przeznaczenia na dowolne zakłady). W akcji promocyjnej bukmachera STS nie biorą udziału zakłady anulowane, wypłacone przy użyciu opcji cash-out, a także zakłady oznaczone jako STS Bezpieczny, MaxiKombi, Superoferta oraz Hit Dnia. 

Bukmacher STS posiada bardzo szeroką ofertę zakładów na wydarzenia e-sportowe. Najciekawsze mecze są transmitowane na stronie bukmachera w trybie live.

Przejdź na stronę STS

Komentarze