Dziś jest: 3 czerwca 2023

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

STS i Zagłębie Lubin przedłużają współpracę 

Źródło: www.zaglebie.com

Bukmacher STS i grający w Ekstraklasie klub Zagłębie Lubin przedłużyli umowę sponsorską – aktualna będzie ważna przez 3 kolejne lata, a więc do czerwca 2024 r. W ramach kontraktu logotyp STS będzie eksponowany w czasie meczów rozgrywanych w Lubinie (w tym na bandach stałych i LED czy na ściankach prasowych). Współpraca sponsoringowa obejmuje też publikację treści na stronie www i współpracę partnerów w mediach społecznościowych. 

Jak mówi Mateusz Juroszek, prezes STS, w ciągu 2-letniej współpracy Zagłębie okazało się być otwartym, profesjonalnym, a także przewidywalnym partnerem biznesowym, stąd firma bukmacherska bardzo chętnie poszerzyła zakres świadczeń sponsorskich. Juroszek podkreślił też, że nawet w czasie pandemii, dzięki elastyczności partnerów i partnerskiemu podejściu, umowa mogła być realizowana w pełni, bez potrzeby jej renegocjacji. 

Artur Jankowski, Prezes Zarządu Zagłębia Lubin S.A., również pochwalił STS za dotychczasową współpracę. Jak przyznał, w trudnym okresie pandemicznym STS wykazał się profesjonalizmem i zagwarantował klubowi poczucie stabilizacji. Jankowski wyraził też radość Zagłębia z wynegocjowania większych środków niż poprzednio, gratulując Magdzie Berkowskiej. 

Jak widać, obie strony nowej umowy są zadowolone i obie mają nadzieję, że nadchodzą „lepsze czasy”.  

Więcej o STS

Komentarze