STS – 2 nominacje do EGR Operators Awards 2019

Bukmacher STS otrzymał nominacje do  EGR Operators Awards 2019 aż w 2 kategoriach, mianowicie jako „Marka Roku” (najlepszy  operator zakładów bukmacherskich) i „Kampania Marketingowa Roku”. Czy jest to znaczące wyróżnienie? Zdecydowanie tak, gdyż w konkursie nagradzane są te firmy, które wyróżniają się w branży hazardowej, kreując nowe trendy i standardy. Rozdanie nagród nastąpi 24 października 2019 r. w Grosvenor House w Londynie.

Prestiż konkursu wynika przede wszystkim z tego, że jego organizatorem jest firma EGR, której specjalnością są dogłębne, wysokiej jakości raporty analizujące poszczególne aspekty branży hazardowej, zwłaszcza rynku zakładów bukmacherskich, sportów elektronicznych oraz kryptowalut. Zdobyta w ten sposób szczegółowa wiedza na temat m.in. bukmacherów przekłada się następnie na decyzje kto i za co otrzymuje nagrodę EGR Marketing & Innovation Awards. Otrzymanie nagrody w tym konkursie jest więc osiągnięciem branżowym, ale na skalę światową.

Kto jeszcze został nominowany w tych samych kategoriach co STS? W kategorii „Kampania Marketingowa Roku” nominacje otrzymali: Buzz Bingo, Casumo, Estoril Sol Digital, Gala Bingo (GVC Holdings), Jackpotjoy, Lottoland, Parimatch, Sky Betting & Gaming, STS i William Hill. Z kolei w kategorii „Marka Roku” nominowani są: bet365, Betsson Group, Kindred Group, Novibet, PointsBet, Sky Betting & Gaming, Sportsbet io, STS i William Hill. Jak widzimy jest tu wiele „grubych ryb” branży hazardowej i już samo konkurowanie z nimi świadczy o renomie i jakości usług polskiego bukmachera.

Bukmacher STS to obecnie niekwestionowany lider wśród legalnych organizatorów zakładów wzajemnych w Polsce, którego udziały w rynku bukmacherskim wynoszą blisko 50%. STS ma szeroką ofertę zakładów przedmeczowych i na żywo, w tym bogatą ofertę na e-sporty – w sieci punktów naziemnych oraz online. Liczne inwestycje w najnowocześniejsze technologie i bardzo intensywny sponsoring polskiego sportu pozwoliły bukmacherowi zupełnie zdystansować konkurencję. Poza tym od niedawna STS oferuje legalne zakłady bukmacherskie także poza granicami kraju, a konkretnie w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Islandii, Luksemburgu, Słowenii, Słowacji, Andorze, San Marino, na Gibraltarze, Malcie i Łotwie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *