Spędź dzień z Lechem – piknik, mecz i quiz z nagrodami od STS

W tę sobotę kibice Lecha Poznań będą mogli się spotkać na specjalnym pikniku i obejrzeć za darmo sparing Lecha z Lechią Gdańsk. Dodatkową atrakcją będzie quiz wiedzy o „Kolejorzu” z nagrodami ufundowanymi przez sponsora Lecha – bukmachera STS. 

Poprzedni sezon z wiadomych przyczyn nie obfitował w wiele okazji, by oglądać mecze bezpośrednio z trybun, dlatego klub z Poznania organizuje dla swoich fanów wyjątkowy piknik. Impreza rozpoczyna się w sobotę 3 lipca o godz. 13.00 na stadionie przy ul. Bułgarskiej, a jej uczestnicy będą mogli zobaczyć m.in. prezentację drużyny. O godz. 15.00 rozpocznie się natomiast mecz sparingowy Lecha Poznań z Lechią Gdańsk. Wstęp na oba wydarzenia jest bezpłatny, ale chętne osoby muszą wcześniej pobrać nieodpłatną wejściówkę na oficjalnej stronie internetowej Lecha Poznań (w zakładce „bilety”).  

Kolejną atrakcją będzie quiz wiedzy o „Kolejorzu”, który przeprowadzony zostanie w przerwie meczu kontrolnego. Bukmacher STS, jako sponsor strategiczny klubu, przygotował dla jego zwycięzców następujące nagrody: 

  • 3 najlepsi uczestnicy quizu otrzymają po zestawie gadżetów, takich jak m.in. koszulka z meczów Ligi Europy, piłka podpisana przez zawodników klubu, głośnik JBL GO 2 i szalik. 
  • 50 najlepszych graczy otrzyma 50 podwójnych zaproszeń na mecz Lecha z Radomiakiem, który rozpocznie sezon Ekstraklasy 2021/2022. 

Atrakcji zaplanowanych na sobotnią imprezę jest jednak znacznie więcej, dlatego warto spędzić ten dzień na Stadionie Miejskim w Poznaniu. Lech Poznań i STS zapraszają! 

Sprawdź ofertę STS

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *