Dziś jest: 20 maja 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

Single live bez podatku w Totalbet 

Bukmacher Totalbet wystartował z nową promocją na grę bez podatku. Stawiając kupony LIVE na pojedyncze zdarzenia, gracze mogą nie płacić podatku od gier (12%) od wybranych kuponów. 

Żeby wziąć udział w akcji promocyjnej Totalbet, trzeba obstawić kupony single na ofertę zakładów LIVE i wygrać 3 z nich. Jeśli to się uda, bukmacher do 1 z wygranych kuponów doliczy 14% (co jest równoznaczne z pokryciem przez Totalbet kwoty podatku). Kwota ta jest doliczana do salda głównego na koncie gracza w Totalbet. 

Rozliczenie kuponów następuje w tygodniu rozliczeniowym, czyli od poniedziałku (od godz. 00:00) do następującej po nim niedzieli (do godz. 23:59). 3 trafione kupony (na 1 lub 2 zdarzenia) liczone są tak, że z listy kuponów LIVE gracza postawionych w tygodniu rozliczeniowym, sprawdza się te z 1 lub 2 zdarzeniami. W przypadku gdy na 5 kuponów 2 były wygrane – promocja nie obowiązuje. Jeśli na 6 kuponów 3 były wygrane – promocja obowiązuje i kwota 14% zostaje dopisana do salda dla kuponu z najniższą wygraną. Liczy się data rozliczenia, a nie zawarcia kuponu. 

Minimalny kurs obstawianych zdarzeń wynosi 1,20, stawka kuponu jest dowolna. Uwaga, w promocji udziału nie biorą zakłady systemowe i specjalne, takie jak np. TOTAL Boost. Z akcji promocyjnej Totalbet gracz może skorzystać wielokrotnie w trakcie jej trwania. 

Sprawdź ofertę Totalbet

Komentarze