Rekordowa wygrana w BetFan! 

Jak donosi bukmacher BetFan, w jego serwisie padła właśnie rekordowa wygrana. Szczęśliwy gracz z Poznania postawił kupon akumulowany i wygrał aż 274 tys. zł. To nie tylko najwyższa wygrana u bukmachera BetFan, ale też jedna z wyższych w polskiej historii zakładów bukmacherskich. 

Graczy, którzy nie mieli dotychczas tyle szczęścia, na pewno interesuje, jak wyglądał kupon, który okazał się tak profitowy. Otóż 28-letni Poznaniak postawił w połowie czerwca kupon, na którym zamieścił 10 zakładów, wnosząc przy tym stawkę 500 zł. Gracz obstawiał przede wszystkim mecze piłki nożnej, w tym niemieckiej Bundesligi, włoskiej Serie A, hiszpańskiej LaLiga, polskiej Ekstraklasy oraz 1. i 2. Ligi Polskiej. Na kuponie znalazł się również 1 mecz e-sportowy NBA. Wszystkie zakłady były standardowymi zakładami typu 1×2, a na większość wystawione były dość niskie kursy (poniżej 2,00). Jednak łączny kurs tak przygotowanego kuponu wyniósł aż 594,14. Rozstrzygnięcie ostatniego zakładu nastąpiło we wtorek 23 czerwca i jak się okazało, wygrana wyniosła dokładnie 274 570 zł. Po odliczeniu podatku od wygranej w wysokości 10% gracz otrzyma więc 247 113 zł. Powtarzając za dyrektorem operacyjnym BetFan, Grzegorzem Kiczko, wiedza sportowa i intuicja gracza przyniosła mu – w zamian za wkład na poziomie przeciętnego czynszu – kwotę, za którą można nabyć w Poznaniu własne mieszkanie.  

Bukmacher BetFan oferuje zakłady bukmacherskie online od 2019 r. Firma BetFan Sp. z o.o.” uzyskała licencję na działalność bukmacherską przez internet o numerze PS4.6831.3.2018 w dniu 29 października 2018 r. W ofercie BetFan znajdują się nie tylko zakłady sportowe pre-match i live, ale też wyjątkowo szeroki jak na polskie realia wybór zakładów z kategorii Rozrywka. Hasłem bukmachera BetFan jest „Nie grasz, nie wygrasz” i jak pokazuje przykład gracza z Poznania, to hasło może się spektakularnie sprawdzić.

Przejdź na stronę BetFan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *