Dziś jest: 12 czerwca 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

Polska transmisja Nine to Five – STS sponsorem

Bukmacher STS do długiej listy sponsorowanych przez siebie wydarzeń sportowych dołożył właśnie polską transmisję z rozgrywek sportów elektronicznych. Chodzi o turnieje CS:GO, a konkretnie Nine to Five 6 oraz Nine to Five 7 – STS został oficjalnym sponsorem transmisji na nasz kraj. Rywalizacja powinna być dla polskich fanów e-sportu bardzo emocjonująca – w zbliżających się zawodach wystąpi aż 6 drużyn z Polski: Honoris, AVEZ, x-kom AGO, Izako Boars, Wisła All in! Games Kraków i PACT. 

Rozgrywki mają się odbyć w listopadzie i w grudniu, a uczestniczyć w nich ma 28 ekip, które znajdują się w TOP 40 rankingu światowego. Mateusz Juroszek, prezes firmy bukmacherskiej podkreśla, że STS stale poszerza skalę swojej działalności w dziedzinie sportów elektronicznych. Obejmuje to zarówno rozwój oferty, wychodzenie naprzeciw potrzebom typerów, jak właśnie wsparcie udzielane polskiej scenie e-sportowej w jej rozwoju i profesjonalizacji. Jeśli chodzi o ten ostatni punkt, STS angażuje się w sponsoring ważnych meczów, turniejów oraz transmisji z wydarzeń, w których uczestniczą najlepiej klasyfikowane zespoły z Polski. 

Gdzie zobaczymy transmisję live z Nine to Five 6 oraz Nine to Five 7, podczas których wystąpią utytułowane polskie drużyny e-sportowe? Otóż na kanale twitch.tv/goodgame_league. W każdej edycji zawodów do wygrania jest pula nagród w wysokości 50 tys. dolarów.  

To nie pierwszy raz, kiedy bukmacher STS zostaje sponsorem transmisji na żywo. W 2019 r. sponsoring STS objął Charleroi Esport 2019, a jeszcze wcześniej FACEIT Major London, Berlin Major, V4 Future Sports Festival, Finały ESL Mistrzostw Polski i We Play! Forge Masters. 

Co ciekawe, legalny bukmacher STS nie ogranicza się do sponsorowania turniejów e-sportowych czy ich transmisji. Operator zakładów bukmacherskich wspiera także indywidualnego zawodnika CS:GO, Pawła „innocenta” Mocka, który ma na koncie występy w krajowych i zagranicznych drużynach. STS współpracuje również z Damianem „Nervariena” Ziają, influencerem zajmującym się LoL. Bukmacher sponsorował też m.in. Polską Ligę Esportową, a także zespoły e-sportowe Izako Boars, devils.one, AVEZ Esport i x-kom AGO. 

Więcej o STS

Komentarze