Dziś jest: 12 czerwca 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

Półfinały Pucharów bez ryzyka w BetaFan 

Dziś obchodzimy Dzień Gwiezdnych Wojen, a kosmicznych starć możemy się spodziewać na rewanżowych meczach półfinałów LM i LE. Bukmacher BetFan udostępnił więc promocję, w ramach której na te spotkania można zagrać bez ryzyka – wyłącznie przez aplikację mobilną. 

Warunkiem udziału w akcji promocyjnej BetFan jest postawienie kuponu z co najmniej 3 zdarzeniami o minimalnym kursie pojedynczego zdarzenia 1.20. Stawka zakładu musi wynieść dokładnie 99 zł lub 299 zł. Na kuponie musi być obstawiony jeden z meczów półfinału Ligi Mistrzów lub Ligi Europy. Pamiętajcie, że zakład kwalifikuje się do promocji tylko wtedy, gdy jest zawarty przy użyciu apki BetFan. Musi on zostać rozliczony do 6 maja 2021 r. do końca dnia. 

Jeśli zakład okaże się przegrany z powodu tylko 1 nietrafionego zdarzenia, bukmacher zwróci jego stawkę na konto bonusowe gracza. Środki bonusowe pojawią się na koncie typera w ciągu 48 godz. od zakończenia promocji. 

Bonus podlega 1-krotnemu obrotowi zakładem zawierającym minimum 3 zdarzenia i o kursie całkowitym w wysokości 3.80. Konieczne jest zagranie za całą stawkę bonusu. 

Promocja trwa od 4 maja (od godz. 10.00) do 6 maja 2021 r. (do godz. 21.00). 

Sprawdź ofertę BetFan

Komentarze