Pewny zakład w Betclic – bonus do 40 zł 

Rozpoczynający się weekend to dla kibiców mieszanych sztuk walki przede wszystkim gala Babilon MMA i UFC 258. Gracze, którzy mają zamiar typować ich wyniki, powinni sprawdzić promocję przygotowaną przez Betclic. W razie wpadki bukmacher oferuje zwrot do kwoty 40 zł. 

Żeby wziąć udział w akcji promocyjnej, trzeba do niej dołączyć, klikając przycisk „Dołącz” na stronie promocji. Następnie należy obstawić kupon akumulowany, zamieszczając na nim minimum 4 dowolne zdarzenia z oferty Betclic na mieszane sztuki walk. Minimalny kurs całkowity kuponu wynosi 3,00. Jeśli kupon będzie trafiony, zgarniasz wygraną na konto depozytowe. Natomiast jeśli tylko 1 typ z kuponu okaże się błędny, na Twoje konto bonusowe w Betclic wpłynie zwrot stawki – maksymalnie 40 zł. 

Bonus należy obrócić 6-krotnie zakładami o kursie minimalnym 2,00 w ciągu 30 dni od momentu jego przyznania. 

Promocja Betclic obowiązuje od 12 do 14 lutego 2021 r. Bonus zostanie wypłacony najpóźniej 16 lutego 2021 r. do godz. 16.00. 

Uwaga – zakłady wniesione przy użyciu środków bonusowych lub wypłacone za pomocą opcji Cashout nie kwalifikują się do udziału w promocji.

Sprawdź ofertę Betclic

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *