„Pewniak na piłkę ręczną” – 20 zł w Fortunie 

Już jutro rozpoczynają się Mistrzostwa Świata w Piłce Ręcznej Mężczyzn – Egipt 2021. Taka okazja oznacza oczywiście wyjątkowo szeroką ofertę zakładów na piłkę ręczną u bukmachera Fortuna. Dodatkową zachętą do obstawiania meczów szczypiorniaka będzie promocja „Pewniak na piłkę ręczną”, która startuje w pierwszy dzień Mistrzostw. 

Każdy gracz, który w dniach 13 – 17 stycznia 2021 r. postawi co najmniej 3 kupony przedmeczowe za stawkę minimum 20 zł brutto i o kursie minimum 2,0, otrzyma od bukmachera Fortuna bonus o wartości 20 zł. Każdy z kuponów musi zostać obstawiony w innym dniu trwania promocji. Zakłady mogą być wnoszone zarówno przez stronę internetową, aplikację mobilną, jak i w punktach naziemnych Fortuny.  

Bonus przysługuje bez względu na to, czy kupony będą trafione, czy chybione. Środki bonusowe mają postać punktów FKP. 1 gracz może otrzymać w ramach akcji promocyjnej tylko 1 bonus, niezależnie od tego, ile kuponów spełniających jej warunki wniesie. Po przyznaniu bonusu na koncie użytkownika w panelu „Bonusy – Przegląd Bonusów” pojawi się na ten temat informacja. Czas na aktywację to 7 dni od momentu przyznania bonusu. 

Sprawdź ofertę bukmachera Fortuna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *