Dziś jest: 23 kwietnia 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

Peter Schmeichel proponuje bonusy na święta w STS

Największy legalny bukmacher w Polsce przygotował na okres przedświąteczny wiele akcji promocyjnych, z których mogą skorzystać zarejestrowani gracze. Peter Schmeichel jako ambasador marki promuje kalendarz adwentowy 2020 w STS, a w nim liczne okazje do zdobycia bonusów bukmacherskich. Sprawdzamy, jakie promocje świąteczne przygotował bukmacher STS w tym roku. 

Prezenty gotowe 

Pierwsza promocja to możliwość uzyskania środków bonusowych w kwocie 20 zł każdego dnia (do odwołania). Żeby dołączyć do akcji, należy zalogować się na swoje konto gracza, wyrazić chęć uczestnictwa w promocji poprzez kliknięcie przycisku „Weź udział” – jest to wymagane na każdym kolejnym etapie promocji (1 etap trwa 7 dni). Warunkiem otrzymania bonusu w STS jest obstawienie zakładów AKO z oferty pre-match za łączną stawkę minimum 100 zł, o ogólnym kursie minimalnym 1,85. Co ważne, zakłady muszą zostać rozliczone tego samego dnia. Każdy gracz, który spełni warunki promocji, otrzyma 20 zł na konto bonusowe. W ciągu 7 dni można więc zyskać do 140 zł. 

List do Mikołaja 

Kolejna interesująca oferta promocyjna STS wystartuje w Mikołajki – 6 grudnia 2020 r. (niedziela). Na razie bukmacher zdradził jedynie, że dzięki promocji typerzy będą mogli otrzymać do 100 zł. 

Wypieki gotowe 

Następnego dnia, czyli 7 grudnia 2020 r. (poniedziałek) bukmacher STS udostępni użytkownikom aż 2 nowe promocje. Pierwsza z nich oznacza aż 25 tys. zł na europejskie puchary. 

Świąteczna playlista 

Z kolei druga akcja promocyjna, która zostanie uruchomiona 7 grudnia 2020 r., to Świąteczna playlista. W ramach tej promocji bukmacher odblokuje 10 000 zł na boks w STS.  

Zakupy gotowe 

Na 16 grudnia 2020 r. (środa) bukmacher STS zapowiada start kolejnej promocji – tym razem środki bonusowe będzie można wykorzystać na obstawianie meczów polskiej Ekstraklasy. Wartość bonusu do zdobycia to 100 zł. 

Zimowy look 

Tuż po świętach, od 27 grudnia 2020 r. (niedziela) gracze STS będą mieli szanse wziąć udział w rankingu typowania w skokach narciarskich – pula nagród wyniesie 25 tys. zł. 

Sylwestrowa playlista 

Od 29 grudnia 2020 r. (wtorek) u bukmachera STS będzie można skorzystać z promocji na bezpieczne 50 zł w skokach narciarskich.  

Jak widać bukmacher STS przygotował na grudzień moc promocji i każdy gracz powinien znaleźć wśród nich jakiś prezent dla siebie.  

Przejdź na stronę STS

Komentarze