Dziś jest: 20 kwietnia 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

Odbierz 100 zł freebet od Fuksiarza! Bez względu na wynik swojego kuponu!

Postaw 100 zł, odbierz 100 zł freebet!

Darmowy zakład od Fuksiarza

Wszyscy fani piłki nożnej już zacierają ręce na zmagania w bieżącym tygodniu, ponieważ po zimowej przerwie wracają rozgrywki europejskich pucharów z Ligą Mistrzów na czele! Legalny bukmacher Fuksiarz wie jakim zainteresowaniem cieszą się te rozgrywki i przygotował limitowaną ofertę powitalną dla nowych graczy, w której można zgarnąć 100 zł freebet! Oferta bukmachera jest bardzo prosta, o czym przekonasz się, czytając poniższy wpis.

Sprawdź ofertę bukmachera Fuksiarz

Jak odebrać freebet 100 zł?

Aby skorzystać z propozycji Fuksiarza, należy zarejestrować konto, dokonać wpłaty min. 100 zł, a następnie zawrzeć zakład promocyjny za stawkę co najmniej 100 zł na europejskie puchary. Kupon musi zawierać minimum 2 zdarzenia, każde z kursem 1.6 lub wyższym. Bez względu na to, czy Wasz kupon będzie trafiony czy nie, Fuksiarz przyzna Wam dodatkowe środki na grę w postaci 100 zł freebet! Warto podkreślić, że do promocji kwalifikują się za równo zakłady przedmeczowe, jak i na żywo. Ofertą objęte są rozgrywki Ligi Mistrzów, Ligi Europy oraz Ligi Konferencji, a sama promocja obowiązuje od 14.02.2023 do 16.02.2023 roku.

Sprawdź ofertę bukmachera Fuksiarz

Warunki freebetu

Zastanawiasz się w jaki sposób obrócić otrzymany freebet? To bardzo proste! Wystarczy, że postawisz kupon AKO z przynajmniej dwoma zdarzeniami, z kursem każdego z nich na poziomie 1.4 lub wyższym. Jeśli zakład będzie wygrany, na Twoje konto główne powędruje zysk netto, tzn. kwota wygranej pomniejszona o postawioną stawkę. Będziesz mógł ją od razu wypłacić lub przeznaczyć na kolejne zakłady. Freebet można wykorzystać na całą ofertę sportową!

Sprawdź ofertę bukmachera Fuksiarz

Komentarze