Dziś jest: 3 marca 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

Obóz Przygotowawczy do ME 2021 – bonusy i wyzwania od eWinner 

Bukmacher eWinner wraz z Andrzejem Strejlauem organizuje dla graczy Obóz Przygotowawczy do ME! Na uczestników akcji czekają co tydzień nowe wyzwania i atrakcyjne bonusy. 

Na czym polega Obóz Przygotowawczy eWinner? 

Obóz odbywa się od 12 maja do 8 czerwca 2021 r. Każdy tydzień akcji poświęcony zostanie wybranej aktywności, czyli gracze będą doskonalić inne umiejętności typerskie. W każdą środę eWinner będzie informować o aktywności na następny tydzień. W tym tygodniu trenujemy: grę przez aplikację.

Już samo zapisanie się na Obóz Przygotowawczy nagrodzone zostanie bonusem od depozytu 50% do kwoty nawet 500 zł. Dzięki temu ryzyko gry zostanie obniżone, bo bukmacher zwróci 50% stawek do 1000 zł typerom z ujemnym bilansem. Bonus otrzymasz nawet wtedy, gdy na Obóz zapiszesz się ostatniego dnia. Dołączenie do akcji jest bezpłatne i nie zobowiązuje do gry. Natomiast wykonywanie wskazanej aktywności może skutkować powiększeniem bonusu na EURO do kwoty 1000 zł. 

 Jakie bonusy możesz zgarnąć? 

  • Bonus od depozytu 50% – maksymalnie 500 zł za zapisanie się, a za wykonanie akcji w poszczególnych tygodniach bonus zostanie zwiększony – łącznie można otrzymać bonus 50% do 1000 zł. Bonus zostanie odblokowany 2 dni przed Euro (9 czerwca). 
  • Cashback 50% do 1000 zł co tydzień dla typerów z ujemnym bilansem, którzy wykonali aktywność zadaną na dany tydzień (min. 5 aktywności w danym tygodniu). 
  • PostawNaME, czyli po zagraniu za 49 zł gracz otrzyma bonus 25 zł codziennie w czasie trwania EURO. 

Szczegóły wszystkich promocji znajdują się na stronie eWinner. 

 Obóz Przygotowawczy eWinner – ścieżka gracza 

  1. Zapis na obóz przygotowawczy. 
  2. Wykonywanie zadań treningowych trenera Strejlaua w kolejnych tygodniach.
  3. Odbiór finalnego bonusu 2 dni przed startem Euro. 

Przejdź na stronę eWinner

Komentarze