Dziś jest: 22 kwietnia 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

Nowy Sponsor Główny Unii Leszno – LV Bet 

Klub żużlowy Unia Leszno będzie mieć nowego Sponsora Głównego – LV Bet Zakłady Bukmacherskie. Od sezonu 2021 aktualny Drużynowy Mistrz Polski na Żużlu wspierany będzie przez bukmachera LVBet, dla którego jest to debiut, jeśli chodzi o sponsoring sportów motorowych. 

Na mocy postanowień umowy sponsoringowej logotyp LVBet pojawi się na kevlarach i motocyklach zawodników Unii Leszno, a także na stadionie im. Alfreda Smoczyka w Lesznie i w mediach społecznościowych klubu. Planowane są też niestandardowe projekty związane z aktywacją sponsoringu, w które angażować się będzie bukmacher LVBet. 

Jak mówił Rafał Wójtowicz, prezes firmy LV Bet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o., obie strony umowy mają ze sobą wiele wspólnego: mają silną pozycję w swoich dziedzinach, ale poszukują sposobów na dalszy rozwój. Wójtowicz wyraził też przekonanie, że współpraca przyniesie obopólne korzyści. Z kolei Piotr Rusiecki, prezes Unia Leszno Sportowa S.A. zauważył, że bukmacher LVBet dopiero wszedł do świata żużlu i to z Najbardziej Utytułowanym Klubem Żużlowym w kraju i jednocześnie obecnym Drużynowym Mistrzem Polski 2020. 

Unia Leszno jest wyjątkowo utytułowaną drużyną żużlową: jest 19-krotnym mistrzem Polski, 8-krotnym wicemistrzem i 7-krotnym brązowym medalistą. Od 4 sezonów PGE Ekstraligi triumfuje klub z Leszna. Zawodnicy Unii Leszno reprezentują Polskę na najważniejszych światowych imprezach m.in. mistrzostwach świata, mistrzostwach Europy i w cyklu Grand Prix. 

Sprawdź ofertę LVBet

Komentarze