Dziś jest: 3 marca 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

Nowy bonus powitalny w Etoto – potrojenie 1. wpłaty 

Bukmacher Etoto udostępnił nowy bonus powitalny dla graczy, którzy założą konto w serwisie bukmachera. Każdy nowy gracz może otrzymać bonus 200%, co oznacza, że jego pierwsza wpłata zostanie potrojona! Przykładowo typer, który wpłaci na nowe konto w Etoto 100 zł, będzie mógł stawiać zakłady bukmacherskie aż za 300 zł! 

Bonus powitalny Etoto 

Najnowszy bonus powitalny Etoto to bonus od pierwszego depozytu o maksymalnej wartości 200 zł. Minimalna wartość wpłaty to 1 zł. Z bonusu mogą skorzystać tylko gracze, którzy zakładają konto w Etoto pierwszy raz. 

Przyznany bonus należy obrócić 6-krotnie w czasie maksymalnie 30 dni. Po tym terminie bonus powitalny przepada. Do obrotu zaliczają się zakłady z oferty przedmeczowej i na żywo, o kursie: zakład prosty – min. 2.20, zakład akumulowany – min. 2.20 (kurs łączny) i 1.30 (pojedyncze zdarzenie). Do obrotu nie kwalifikują się zakłady anulowane i zagrane na sporty wirtualne. 

Uwaga! Podczas rejestracji konta gracza podaj kod bonusowy Etoto: MAKSYMALNYBONUS. Żeby dowiedzieć się więcej na temat kodu bonusowego w Etoto, kliknij tutaj.

Jak założyć konto w Etoto? 

Bukmacher Etoto udostępnia szybką rejestrację, co oznacza, że aby móc grać, wystarczy wypełnić krótki formularz rejestracji. Można przejść do niego np. klikając w ten link. W formularzu należy podać tylko kilka danych, opcjonalnie warto też na pierwszym ekranie wpisać polecany przez nas kod bonusowy: MAKSYMALNYBONUS. Rejestracja zajmuje około 30 sekund i pozwala na grę w serwisie bukmacherskim Etoto oraz korzystanie z dostępnych bonusów.

Przejdź na stronę bukmachera Etoto  

Komentarze