Dziś jest: 3 marca 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

Nowy bonus powitalny BetFan – cashback 600 zł

BetFan zmienił ofertę powitalną dla nowych graczy. W zamian za rejestrację w serwisie (tutaj specjalny link) można otrzymać jeden, prosty i naprawdę atrakcyjny bonus – cashback do kwoty 600 zł. 

Jak działa nowy bonus powitalny BetFan? Cashback 600 zł umożliwia nowym użytkownikom obstawienie swojego pierwszego zakładu u bukmachera bez ryzyka utraty własnych środków. W przypadku, gdy wniesiony kupon objęty promocją będzie chybiony, bukmacher BetFan dokona zwrotu jego stawki na konto bonusowe gracza. Maksymalna wysokość zwrotu to aż 600 zł. Tak wysokie „ubezpieczenie” pierwszego zakładu gracza na rynku zakładów bukmacherskich w Polsce nie ma sobie równych. 

Trzeba podkreślić, że aby przenieść środki bonusowe na główne konto gracza (z którego można je wypłacić), należy dokonać nimi tylko 1-krotnego obrotu! Fakt, że otrzymany bonus należy obrócić zaledwie 1 raz przed wypłatą czyni tę ofertę wyjątkowo atrakcyjną, gdyż sytuacja taka praktycznie nie zdarza się w przypadku innych firm bukmacherskich.

Jak skorzystać z bonusu powitalnego BetFan? Wystarczą 3 kroki: 

  1. Załóż konto gracza, co zajmuje przeciętnie poniżej 1 minuty. W formularzu rejestracji koniecznie wpisz kod promocyjny: MAKSYMALNYBONUS (lub kliknij w ten specjalny link, a następnie na stronie na którą zostaniesz przeniesiony kliknij „OTWÓRZ KONTO” – wówczas odpowiedni kod bonusowy będzie już automatycznie uzupełniony w formularzu i nie będziesz musiał go wpisywać) . Następnie sprawdź skrzynkę odbiorczą w serwisie i poznaj ofertę na start. 
  2. Dokonaj depozytu, obstaw pierwszy kupon i czekaj na jego rozliczenie. 
  3. Jeśli kupon był trafiony, otrzymasz wygraną. Jeśli nie, cała stawka zostanie Ci zwrócona w formie bonusu. Pieniądze będziesz mógł wypłacić po zaledwie 1-krotnym obrocie!

Dodatkowo bukmacher BetFan oferuje bonus od drugiej wpłaty – podwojenie drugiej wpłaty do wysokości aż 1.000 zł.

Sprawdź ofertę BetFan

Komentarze