Dziś jest: 14 kwietnia 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

Nowość w ofercie BetX – gry karciane 

Zakłady bukmacherskie na gry karciane typu poker czy blackjack pojawiają się ostatnio w ofercie kolejnych legalnych bukmacherów w Polsce. Tym razem taką możliwość udostępnił graczom najmłodszy bukmacher internetowy na polskim rynku zakładów wzajemnych – bukmacher BetX. Dostawcą gier jest firma TV BET, a dostępne w tej chwili gry to wojna, blackjack oraz poker. 

Gry karciane w BetX

Gracze, którzy chcą zagrać w BetX w gry karciane, po zalogowaniu się na konto gracza powinni wejść w zakładkę LIVE BET – NOWOŚĆ”. Następnie trzeba wybrać interesującą nas opcję, czyli „Poker na żywo”, „Wojnę na żywo” lub „Blackjack na żywo”. W panelu poświęconym danej grze widoczne są wszystkie dostępne zakłady wraz z wystawionymi kursami, które są aktualizowane w czasie gry. Typerzy mogą też śledzić przebieg pokera, wojny czy blackjacka dzięki live streamingowi. Gra prowadzona jest przez anglojęzyczne krupierki, ale poza tym cały panel przygotowany został w języku polskim. Oprawa graficzna gier jest przyjazna dla oka, a transmisje się nie zacinają. 

Zakłady na gry karciane w serwisie BetX to początek spełniania zapowiedzi bukmachera o włączaniu do oferty innowacyjnych rozwiązań i opcji. Już wcześniej przedstawiciele firmy bukmacherskiej mówili, że rozrywka będzie jednym z priorytetów BetX. Jest to bowiem dobry sposób na zapewnienie ciekawych propozycji dla graczy w trudnym dla sportu i bukmacherki czasie pandemii COVID-19. Zgodnie z zapowiedziami użytkownicy BetX mogą się spodziewać kolejnych nowości produktowych oraz technologicznych. 

TV BET należy do czołówki firm dostarczających gry i loterie live na świecie. Dostawca współpracuje z najbardziej liczącymi się kasynami internetowymi czy serwisami gamingowymi. Z gier TV BET korzysta w naszym kraju już 3 legalnych bukmacherów. 

Na czym polegają gry karciane u bukmacherów?

Zakłady na symulowane gry w karty stają się w naszym kraju coraz bardziej popularną opcją. Gra polega na stawianiu zakładów na żywo m.in. o to, jakim wynikiem zakończy się rozgrywka, a więc czy zwycięzcą będzie gracz czy krupier. Jednak to nie wszystko, typerzy mogą wnosić też zakłady dotyczące np. tego, jaki będzie kolor czy wartość następnej karty, jaki będzie układ kart itp. Dostępne opcje zależą oczywiście od rodzaju gry karcianej. Trzeba podkreślić, że gry karciane u bukmacherów nie polegają na uprawianiu kasynowych gier w karty przez internet (co jest legalne tylko w państwowym kasynie online), a na obstawianiu wyników karcianych gier symulowanych (rozgrywanych przez komputerowy algorytm). 

Więcej o BetX

Komentarze